אילוף כלבים וחינוך גורים

אילוף כלבים חינוך גורים – למה זה חשוב?

אילוף כלביםאילוף כלבים וחינוך גורי כלבים, כמו חינוך ילדים, הוא כלי מרכזי בעיצוב האישיות של הכלב ובניית הקשר איתו.
חינוך גורים חשוב ומשמעותי אף יותר משל כלבים בוגרים, מפני ש-גורי כלבים – ממש כמו ילדים – עלולים לסגל לעצמם דפוסי התנהגות והרגלים רעים משלהם.

במסגרת חינוך גורים מקנים לאותם גורי כלבים מושגים בכללי התנהגות ראויים, ובמקביל מלמדים גם את הבעלים כיצד יש להתייחס אל הגורים. כמו כן, חינוך גורים מלמד גורי כלבים אודות “כללי משחק” עם עצמם ועם כלבים אחרים, הרגלי עשיית צרכים, ובנוסף, ניתן לטפל בבעיות פסיכולוגיות של הכלב שעלולות להתעורר (כגון, חרדת נטישה).

אילוף גורים – ב- IPD!

חברת IPD בעלת ניסיון של 30 שנה בתחום של חינוך גורים ואילוף כלבים , ונחשבת לאחת מהמובילות בישראל. אילוף גורים ב- IPD מתבסס על התניה חיובית, ולא בתנאי לחץ.

אנו מאמינים, כי תקשורת נכונה בין הבעלים לכלביהם היא כלי הכרחי להצלחת מערכת היחסים ביניהם. תקשורת נכונה מחייבת הבנה של צרכי הכלב וההתנהגות שלו, בכדי לרתום אותו לעזרתנו. תקשורת זו היא כלי המנחה אותנו בעת חינוך גורים. יש לזכור, כי לכלבים שפה משלהם, ולכן על הבעלים מוטלת המשימה להשתדל ולהבין את צרכי הכלב.

פרמטר חשוב, שאנו נותנים עליו את הדעת, הוא שתהליך אילוף גורים יותאם אישית לכל גזע וגזע של כלב, ויבנה באמצעות חיזוקים חיוביים בלבד. גורי כלבים לומדים אצלנו את ההיררכיה במערכת היחסים עם בני אדם בנוסף לפעולות בסיסיות אחרות כמו פקודות קוליות.

כדי לייצר אמון בין אדם לבין הכלב אנו נוקטים, כאמור, בשיטת אילוף כלבים דרך תהליך הטמעה של מעשים חיוביים וללא עונשים. העבודה מבוססת על חיזוקים חיובים בלבד, והתגמול שיקבל הכלב פונה ליצר המשחק שלו כמו כדור משחק, וכן חיזוקים אחרים באמצעות ליטוף וחיזוק קולי. אנו שואפים להגיע למצב בו הכלב יפעל מתוך רצון לתקשר איתנו ולא מתוך פחד!!!

אילוף גורים ב- IPD מתבצע במתקנים ייחודיים ומותאמים לצורכי אילוף. מתכונת תהליך אילוף גורים יכולה להיעשות אצלנו באמצעות מפגשים או בתנאי פנסיון.

אילוף כלבים וחינוך גורי כלבים – כמה טיפים עבורכם

אילוף כלביםעם הגישה הנכונה והסבלנות, חינוך גורי כלבים היא לא משימה קשה כפי שחושבים. להלן מספר טיפים בנושא חינוך גורים בבית:
חינוך גורים לעשיית צרכים נכונה יתבצע בשיטת תשבוחות ולא ענישה.

אילוף גורים ע”י צעקות לא ילמד אותם להתאפק, אלא יגרום לאותם גורי כלבים לפחד מכם. במקום זאת, הקפידו להוציא את הגור לטיולים רבים, ותנו לו פרס בכל פעם שהוא עושה את צרכיו מחוץ לשטח הבית.

חינוך גורים ואילוף כלבים בנושא לעיסת חפצים כולל רכישת עצמות מיוחדות בטעמים
שונים, אשר תהפוך את פעולת הכרסום למהנה עבור גורי הכלבים, ותשמור על הרהיטים שלכם.

חשיפת גורי כלבים בשלב מוקדם לכמה שיותר אנשים וכן בעלי חיים אחרים תמנע מהכלבים התרגשות יתר, או לחילופין פחד מוגבר מאנשים ובעלי חיים אחרים בגילאים מבוגרים יותר.

חייגו 054-5445700