הידרותרפיה לכלבים – הליכון המים

הכירו את ה- WATER-WALKER®, הליכון המים הייעודי לפיזיותרפיה ופיתוח הגוף בכלבים, הידרותרפיה לכלבים.

ה- WATER-WALKER® מאפשר לחיה לאמן את השרירים, הגידים, המיתרים והמפרקים בצורה נכונה לאחר פציעה או ניתוח. כושר הציפה של המים מפחית מאוד מהלחץ על הגפה הפגועה.   המתקן נגיש בקלות ומאפשר, דרך הזכוכית, צפייה היקפית על  תנועת הכלב מכל צדדיה. המתקן מאפשר לכלבים להשיב לעצמם במהירות מתח שרירים וטווח תנועה שנפגעו בפציעה.

כאשר כלבים משתמשים בהליכון המים הם מסוגלים לעבוד על דברים רבים בו בזמן. הפעילות האינטנסיבית  ומאפשר לפתח קבוצות חדשות של שרירים, ההליכון דורש מהכלב לפתח יציבות ומאפשר לשאת משקל על איברים פגועים בקלות רבה יותר ומשכלל את יכולת הלמידה מחדש והגמישות של עצבי השריר.  הצפיפות של המים יוצרת התנגדות שמחייבת את השריר לפתח כוח וסיבולת.

ה- WATER-WALKER®של חברת KEIPER הגרמנית זכה בפרס החדשנות. התכנון הארגונומי החדשני והבטיחותי שלו פותח בשיתוף עם פיזיותרפיסטים של בעלי חיים ווטרינרים, והוא מומלץ ע”י בתי חולים לחיות מחמד בכל רחבי אירופה.

ה- WATER-WALKER® מגיע עם אזרים נלווים כגון זרם עיסוי תת מימי, שהופך את הWATER-WALKER® לאמצעי שלא ניתן לוותר עליו בעת אימון לצרכי החלמה או באימוני כושר, בריאות ושיפור היכולת.

כיצד ומתי משתמשים בהליכון המים לכלבים ?

ה- WATER-WALKER®של KEIPER משמש בקליניקות וטרינריות לצורך טיפולי פיזיותרפיה מיוחדים בכלבים. הוכח כבר כי הידרותרפיה לכלבים מהווה כלי יעיל במיוחד בשיקום שלאחר ניתוחים אורתופדיים או פגיעות במפרקים או בעמוד השדרה.

משקל גופו של הכלב מופחת עד כדי 90% מתחת למים, מה שמפחית באופן משמעותי את הלחץ על המפרקים ומעודד את הפציינט לנוע בצורה אקטיבית יותר.

ה- WATER-WALKER®מאפשר מגוון של תוכניות אינדיבידואליות המתוכננות למקסם את האימון והבניה מחדש של השרירים שנחלשו.

הידרותרפיה יעילה גם במניעת תופעות לוואי כגון דלקת מפרקים, שחיקה, קריעה והתכווצות של שרירים. הזמן להחלמה מתקצר משמעותית עם השימוש בתנועה במים. ההידרותרפיה לכלבים מסייעת להחלמה מהירה יותר של בעיות נירולוגיות.

האימון במים יעיל במיוחד לטיפול בצליעה ובעיות בקורדי נציה ובמערכת התנועה כמו גם בהחלמה מניתוחים אורתופדיים.

ה- WATER-WALKER®מאפשר מגוון תוכניות אימונים: משחייה ועד לאימון בעומס מירבי לשיפור ביצועים; מפיצוי על חוסר פעילות גופנית ועד לבניית שרירים; שחיה או ריצה כנגד הזרם; אמבטיות חמות הנשלטות ע”י תרמוסטט המווסת את חום המים בין טמפרטורה של 10 ועד 40 מעלות לפי הנדרש; עיסוי של זרמי מים מעל ומתחת למים ועד אמבטיות חיטוי.

ה- WATER-WALKER®מציע טכנולוגיה מושלמת הן בעיצוב והן בביצועים עם תנאי עבודה ואימון אופטימאליים ובטיחותיים לחיה, פעולה חרישית וכל זאת תוך שימוש במרכיבים איכותיים בלבד.

הידרותרפיה לכלבים