מאלף כלבים במרכז

מאלף כלבים במרכזמאלף כלבים – איך מוצאים את האחד?

קניתם גור כלבים מתוק? כל בני המשפחה מאושרים ומכרכרים סביבו?. ומה עושים עכשיו? זה הזמן למצוא לכלבכם את המומחה, שילמד אותו ויחנך אותו להתנהג בצורה הרצויה. זה הזמן למצוא מאלף כלבים!

מאלפי כלבים הם הכתובת המקצועית ללימוד כלבים כיצד לתקשר עם בעליהם ולציית להם, בצורה שברורה לשני הצדדים. קיימות שיטות רבות של אילוף כלבים, וקיימים גם הבדלים בין מאלפי כלבים, כאשר כל מאלף כלבים מתמחה בתחום אחר ובעל שיטות עבודה משלו.

בבחירת מאלף כלבים, חשוב להגדיר מראש את מטרת האילוף – הקניית משמעת, טיפול בבעיה פסיכולוגית, התנהגות בסביבה המשפחתית וכד’. לדוגמא, לצורך אילוף הכלב למטרות משמעת, כדאי לבחור מאלף כלבים מנוסה, המשלב בשיטת האילוף שיעורים פרטיים וקבוצתיים, אשר יאפשרו לכלבכם ללמוד ולהזדהות עם כלבים אחרים. לעומת זאת, יש מאלפי כלבים שמתמחים בשיטות אילוף, שנועדו לחזק את הקשר בין הכלב משפחתו.

מאלפי כלבים וה”ייחוס”

הצעד הבא בבחירת מאלפי כלבים הוא לברר פרטים אודותיהם – היכן אותו מאלף התמחה, מהו ניסיונו הקודם, קבלת חוות דעת מלקוחות של אותו מאלף כלבים, ובירור מקיף לגבי מקום העבודה של המאלף.

בשל הפופולאריות העולה של אילוף כלבים כיום, נפוצים מקרים בהם אנשים מתחזים כ-מאלפי כלבים, ובכך מנצלים את הבעלים,ועלולים אף לגרום נזק לכלבים. לכן, חשוב מאוד לדעת “עם מי יש לכם עסק” בעת בחירת מאלף כלבים.

ועכשיו – לפגישה של מאלף הכלבים והכלב

הצעד השלישי בבחירת מאלף כלבים, הוא להפגיש את המאלף הנבחר עם הכלב, כדי לבדוק האם קיימת התאמה בסיסית ביניהם ותקשורת טובה. מאלף כלבים טוב יודע למצוא את נתיב התקשורת אל כל כלב, וליצור אצלו אמון והתלהבות לקראת תהליך האילוף.

מאלף כלביםמאלפי כלבים ב-IPD – מצוינות היא שם המשחק!

ב IPD אנו מעסיקים מאלפי כלבים מומחים ובעלי ניסיון עשיר בתחום, הממלאים את עבודתם באדיקות ובמסירות.

מנהל בית הספר שלנו הוא אמיתי טל, בוגר 7 שנות לימוד בי”ס לאילוף כלבים בבלגיה, ומומחה בעל שם עולמי בתחום האילוף.
אמיתי מתפקד כאחראי ועדות אימון עבור כלבי הצלה והגנה, ועובר מדי שנה התמחויות וסמינרים אצל מאלפי כלבים הטובים בעולם.

ניסיונו העשיר של אמיתי באילוף כלבים, והבנת עולמו ודרך חשיבתו של הכלב, מנחים את הצוותים השונים של ביה”ס, והופכים את IPD לאחד מהמרכזים המובילים בישראל בתחום אילוף כלבים.

חייגו 054-5445700