איך בונים קורס באינטרנט?

"אנשים שאינם עושים, מלמדים", אומר הציטוט המפורסם, אך במקרה שלנו, דווקא ההיפך הוא הנכון. בעולם הדיגיטלי שבו כמות המידע עצומה ומבלבלת אך רק מעטים הצליחו להתגבר עליה ולעשות את זה בענק, כולם רוצים ללמוד את סודות ההצלחה ולרכוש לעצמם ידע מקצועי רחב יותר, שישפר את כישוריהם ואולי בעתיד גם את ההכנסה. זמן לדעת כיצד בונים קורס באינטרנט ועד כמה זה קשה באמת:

למה ליצור קורס באינטרנט?

אנשים רבים שעובדים דרך האינטרנט בתחומי השיווק או היזמות, מקבלים את הכנסותיהם מעבודה עם לקוחות שנמצאים גם הם בתוך הרשת. במצב זה, זמן העבודה צריך להיות יעיל כדי שיומר בסופו של דבר בכסף. לכן, נדרשים תהליכים נוספים שיוכלו לייצר הכנסה נוספת ויסייעו לתקשר עם הלקוחות השונים.

סיבה נוספת היא בניית קורס באינטרנט על מנת להרוויח מוניטין גדול יותר. אם צברתם ידע ומיומנות רבה ואתם מבינים שתצטרכו להכניס פסיבית סכום כספי נוסף, תוכלו למנף זאת אל תוך הקורס, ללמד אחרים לעשות מה שאתם עושים, לשתף בטיפים, בפרקטיקות עבודה ועוד ובכך להרוויח לא רק כספית, אלא גם תדמיתית.

שלבי תכנון הקורס

  1. האם הקורס שלי רלוונטי? וודאו שאתם יוצרים קורס בתחום מבוקש, שאפשר וניתן להעביר דרך הרשת. תמיד חלמתם ללמד אנשים דבר או שניים על דייג? לא בטוח שזה המקום.
  2. מי יקנה אותו? שאלת השאלות נוגעת לקהל היעד של הקורס ואם הוא לא מדויק או ברור מספיק (כמו שפים פרטיים או אנשים שרוצים לכתוב ספר לדוגמה), תצטרכו להגדיר אותו בחכמה ולאפיין גם את המין, הגיל, המיקום הגיאוגרפי ולעתים גם את תחומי העניין הנוספים של אנשי הקורס הפוטנציאליים.
  3. כיצד יועבר הקורס? האם כשיעורים מקוונים? האם כחוברת כתובה עם עזרים ויזואליים מסוימים? האם יהיו בו משימות אמצע או שיעורי בית להגשה? האם הקורס מועבר יחד עם תלמידים נוספים בכיתה וירטואלית, או מבוססים על קצב והתקדמות אישיים?
  4. מה קורה אם…? זוהי נקודת ההתייחסות לפורשים מהקורס, לתקלות טכניות אפשריות (מי מספק מענה ותמיכה לקורסיסטים), לבעיות בגבייה, למערך שיעור שהועלה לא טוב, לחוסר שביעות רצון מהקורס או המלצה רעה ברשת וכד'.
  5. מה התקציב שלי לכל זה? לפני שתרוויחו מהקורס, תצטרכו להשקיע לא מעט בפיתוח, בתכנון, בפלטפורמה שעליה יושב הקורס, במערך השיווק של הקורס ועוד. אם אתם לא בטוחים כמה כסף צריך כדי לבנות קורס איכותי, התייעצו עם מומחה בניית הקורסים עדן שרעבי ותקבלו מידע רב ונוסף לגבי דרכי הפעולה ואפשרויות ההקמה.

 

 

 

 

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

חנות חיות

מחפשים חנות חיות חדשה? הכירו את טופ דוג!

בנוף העצום של טיפול בחיות מחמד, מציאת הציוד המתאים היא חיונית לרווחתם של חברינו האהובים. חנות חיות המתגלה כבולטת, ומציע לא רק מוצרים אלא חוויה המעוצבת על ידי מומחיות ותשוקה. בואו לחצות את המעברים של טופ דוג ונגלה את האוצרות שהוא מחזיק עבור חברינו הארבע רגליים.

כלב

פדים לכלבים – פתרון מושלם לאילוף

היציאה למסע אילוף כלבים יכולה להיות מרגשת ומאתגרת כאחד. כבעלים אחראי של חיית מחמד, הבטחת תהליך אימון חלק חיוני עבור בן לוויה פרוותי שמח וצייתן. כלי חיוני אחד שמשחק תפקיד משמעותי בתהליך זה הוא השימוש בפדים לאילוף כלבים. במדריך זה, נעמיק בעולם של פדים אילוף לכלבים, נחקור את היתרונות, השימוש בהם, ונענה על שאלות נפוצות כדי לצייד אותך להצלחה באימון חיית המחמד האהובה שלך.

אילוף כלבים

5 פקודות שצריך ללמד כל כלב

במאמר זה נדון בחמשת הפקודות החשובות ביותר ללמד את הכלב שלך. הפקודות הללו לא רק יבטיחו את בטיחות הכלב שלכם, אלא גם ישפרו את הקשר שלכם ויהפכו את הזמן שלכם למהנה עבור שניכם.

שליטה באילוף כלבים מתקדם: טכניקות מקצועיות לכלב מאומן היטב

כשזה מגיע לאילוף כלבים, המסע אף פעם לא נגמר באמת. לאחר שהכלב שלך שולט בפקודות הבסיסיות, הגיע הזמן לקחת את האימונים שלו לשלב הבא. טכניקות אילוף מקצועיות יכולות לעזור לכם לפתח כלב מאולף היטב שלא רק צייתן אלא גם מסוגל לבצע משימות מתקדמות יותר. במאמר זה, נחקור כמה שיטות וגישות מומחים לאילוף כלבים מתקדם.

הכלב סובל מטראומה? הנה מה שתעשו

כלבים, כמו בני אדם, יכולים לחוות טראומה ממקורות שונים כמו תאונות, התעללות או אסונות טבע. טראומה מתייחסת למצוקה הפסיכולוגית והרגשית