איך בונים קורס באינטרנט?

"אנשים שאינם עושים, מלמדים", אומר הציטוט המפורסם, אך במקרה שלנו, דווקא ההיפך הוא הנכון. בעולם הדיגיטלי שבו כמות המידע עצומה ומבלבלת אך רק מעטים הצליחו להתגבר עליה ולעשות את זה בענק, כולם רוצים ללמוד את סודות ההצלחה ולרכוש לעצמם ידע מקצועי רחב יותר, שישפר את כישוריהם ואולי בעתיד גם את ההכנסה. זמן לדעת כיצד בונים קורס באינטרנט ועד כמה זה קשה באמת:

למה ליצור קורס באינטרנט?

אנשים רבים שעובדים דרך האינטרנט בתחומי השיווק או היזמות, מקבלים את הכנסותיהם מעבודה עם לקוחות שנמצאים גם הם בתוך הרשת. במצב זה, זמן העבודה צריך להיות יעיל כדי שיומר בסופו של דבר בכסף. לכן, נדרשים תהליכים נוספים שיוכלו לייצר הכנסה נוספת ויסייעו לתקשר עם הלקוחות השונים.

סיבה נוספת היא בניית קורס באינטרנט על מנת להרוויח מוניטין גדול יותר. אם צברתם ידע ומיומנות רבה ואתם מבינים שתצטרכו להכניס פסיבית סכום כספי נוסף, תוכלו למנף זאת אל תוך הקורס, ללמד אחרים לעשות מה שאתם עושים, לשתף בטיפים, בפרקטיקות עבודה ועוד ובכך להרוויח לא רק כספית, אלא גם תדמיתית.

שלבי תכנון הקורס

  1. האם הקורס שלי רלוונטי? וודאו שאתם יוצרים קורס בתחום מבוקש, שאפשר וניתן להעביר דרך הרשת. תמיד חלמתם ללמד אנשים דבר או שניים על דייג? לא בטוח שזה המקום.
  2. מי יקנה אותו? שאלת השאלות נוגעת לקהל היעד של הקורס ואם הוא לא מדויק או ברור מספיק (כמו שפים פרטיים או אנשים שרוצים לכתוב ספר לדוגמה), תצטרכו להגדיר אותו בחכמה ולאפיין גם את המין, הגיל, המיקום הגיאוגרפי ולעתים גם את תחומי העניין הנוספים של אנשי הקורס הפוטנציאליים.
  3. כיצד יועבר הקורס? האם כשיעורים מקוונים? האם כחוברת כתובה עם עזרים ויזואליים מסוימים? האם יהיו בו משימות אמצע או שיעורי בית להגשה? האם הקורס מועבר יחד עם תלמידים נוספים בכיתה וירטואלית, או מבוססים על קצב והתקדמות אישיים?
  4. מה קורה אם…? זוהי נקודת ההתייחסות לפורשים מהקורס, לתקלות טכניות אפשריות (מי מספק מענה ותמיכה לקורסיסטים), לבעיות בגבייה, למערך שיעור שהועלה לא טוב, לחוסר שביעות רצון מהקורס או המלצה רעה ברשת וכד'.
  5. מה התקציב שלי לכל זה? לפני שתרוויחו מהקורס, תצטרכו להשקיע לא מעט בפיתוח, בתכנון, בפלטפורמה שעליה יושב הקורס, במערך השיווק של הקורס ועוד. אם אתם לא בטוחים כמה כסף צריך כדי לבנות קורס איכותי, התייעצו עם מומחה בניית הקורסים עדן שרעבי ותקבלו מידע רב ונוסף לגבי דרכי הפעולה ואפשרויות ההקמה.

 

 

 

 

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

ניהול בעיית האלרגיות אצל הכלב שלך: מזונות היפו אלרגניים בחנויות אונליין

אלרגיה היא תגובה חריפה של מערכת החיסון של הכלב, ופעמים רבות היא מתרחשת כתוצאה מחשיפה לחומרים שמגיעים אליו באופן טבעי כמו מזון, תנאי המגורים או חשיפה לגזים. יש להתייעץ עם גורם מקצועי לפני שעוברים לסוג מזון אחר ולעשות את המעבר בצורה מדורגת.

כלב

איזה משחקים כדאי לקנות לכלבים?

מה הכלב עושה בשעות הפנאי? בין הטיולים בחצר והרצון לתשומת לב, הוא משחק במשחקים שלו הפזורים ברחבי הבית. בדיוק כמו תינוק, גם כלב צריך צעצועים שונים ומוטב כי הם יהיו מגוונים ככל האפשר.

CAT

טיפול בחמלה תומכת בחתולים חולים או קשישים

בני הלוויה החתוליים שלנו תופסים מקום מיוחד בליבנו. הם לא רק חיות מחמד; הם בני משפחותינו היקרים. עם זאת, ככל שאנו שואפים לספק להם אהבה ותשומת לב, ישנם מקרים שבהם עלולות להיווצר נסיבות המחייבות אותנו לחפש אפשרויות טיפול חלופיות, במיוחד כאשר החתולים האהובים שלנו חולים או מזדקנים. כאן נכנסים מתקני פנסיון לחתולים, ומציעים מקלט של תמיכה ונוחות לחברים הפרוותיים שלנו בשעת צרה.

כלב קטן

איזה כלב הכי חכם מהכלבים הקטנים?

כשמדברים על חוכמה בכלבים קטנים, חשוב להבין שחוכמה יכולה להתבטא בצורות שונות. לא תמיד זה קשור לידיעה אינטלקטואלית גרידא, אלא גם ליכולת להקשיב, לרצות לשתף פעולה, לפתור בעיות ולהבין רמזים ופקודות של בני אדם. עם זאת, יש כמה גזעי כלבים קטנים שמוכרים כבעלי חוכמה בולטת והישגיות גבוהה באימונים ובמשימות.