כלב

ביטוח לכלב – מדוע משתלם לרכוש פוליסה לכלב שלנו

כלב נחשב לחברו הטוב של האדם, אפילו לבן משפחה מן המניין ולא במקרה. כל מי שאימץ אי פעם כלב, כל מי שגדל לצידו, טיפל בו וחי איתו, יודע איזו אהבה הוא מעניק, בלי תנאים, כמה נחמה, רוך וחום הוא מציע לבעליו ולבני משפחתו. לא במקרה, מציעים אנשי מקצוע להורים, לאמץ כלב כשילדיהם קטנים עדיין, כך הם יגדלו לצידו, וייהנו מכל היתרונות הכרוכים בכך.

כלב נחשב לחברו הטוב של האדם, אפילו לבן משפחה מן המניין ולא במקרה. כל מי שאימץ אי פעם כלב, כל מי שגדל לצידו, טיפל בו וחי איתו, יודע איזו אהבה הוא מעניק, בלי תנאים, כמה נחמה, רוך וחום הוא מציע לבעליו ולבני משפחתו. לא במקרה, מציעים אנשי מקצוע להורים, לאמץ כלב כשילדיהם קטנים עדיין, כך הם יגדלו לצידו, וייהנו מכל היתרונות הכרוכים בכך.

באופן טבעי, כל מי שמאמץ כלב ומטפל בו, רוצה לספק לו את התנאים הטובים ביותר, בכל עת. הוא רוצה לספק לו את המזון הטוב ביותר, תנאי לינה טובים, צעצועים, משחקים, וכל מה שהוא צריך בשביל ליהנות מאיכות חיים טובה ומפנקת. חלק מאותם תנאים שהוא ירצה לספק לו, קשורים להיבט הרפואי. באופן סדיר או במקרים יוצאי דופן.

טיפול בכלב הוא לא דבר זול, בוודאי לא בהיבט הרפואי. הוא יכול להגיע לסכומים של מאות ואלפי שקלים לאורך זמן. לכן על הבעלים למצוא דרכים כיצד להקל על עצמו, בשביל שהוא יוכל לספק לכלב שלו את הטיפול הטוב ביותר. פוליסת ביטוח הוא הפתרון האידיאלי עבורו.

ביטוח לכלב – מה זה ומה היתרונות שלו

פוליסת ביטוח לכלב, היא למעשה ביטוח בריאות המיועד לכלבים באופן ספציפי. הפוליסה כוללת כיסויים שונים המתייחסים לטיפולים שהכלב יצטרך לעבור במקרה של מחלות, תאונות, חבלות או במקרים אחרים. בין היתר, הפוליסה כוללת כיסויים לבדיקות דם, הדמייה, ניתוחים ואשפוזים, צילומים, תרופות, וטיפולים מורכבים אחרים.

היתרון הבולט של ביטוח לכלב הוא, שהבעלים לא יצטרך לשלם את מלוא הסכום בעצמו. כלומר, הוא לא יצטרך לשלם את הוצאות הטיפול לבדו אלא יוכל לממש את הפוליסה על פי התנאים שלה ולקבל החזרים כספיים. זה יכול להקל עליו מאוד מבחינה כלכלית, בוודאי ככל שהכלב מזדקן וזקוק לטיפולים שונים. כמו כן, במקרה של תאונה או חבלה לא צפויה, שעלולה לייצר הוצאות כספיות משמעותיות באופן לא צפוי.

יתרון אחר שנובע מעצם רכישת הפוליסה הוא, הבעלים לא יצטרך לבצע שיקולים שונים, האם לטפל בכלב וכיצד. כל מי שאוהב את כלבו כמו שאוהבים בן משפחה, ירצה לספק לו את הטיפול הטוב ביותר ולא יהיה מוכן לוותר על כך. מנגד, מאחר ומדובר בהוצאות כספיות משמעותיות, הוא יצטרך לעשות חושבים האם זה אפשרי מבחינתו. ברגע שהוא יכול לקבל החזרים כספיים מסוימים, ההתלבטות קלה יותר.

איך רוכשים פוליסת ביטוח לכלב?

בשביל לרכוש ביטוח לכלב בצורה נכונה, צריך לבדוק מה היא מציעה מבחינת היקף הכיסויים, באילו סכומים מדובר ומה התנאים למימוש הפוליסה.

באופן טבעי, בדומה לפוליסת ביטוח של בני אדם, גם במקרים של כלבים, ישנם תנאים מסוימים שיקבעו את גובה הפרמיה שהבעלים יצטרך לשלם עבור הפוליסה וכן את התנאים והכיסויים השונים שהוא יוכל ליהנות מהם.

כלב

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

ניהול בעיית האלרגיות אצל הכלב שלך: מזונות היפו אלרגניים בחנויות אונליין

אלרגיה היא תגובה חריפה של מערכת החיסון של הכלב, ופעמים רבות היא מתרחשת כתוצאה מחשיפה לחומרים שמגיעים אליו באופן טבעי כמו מזון, תנאי המגורים או חשיפה לגזים. יש להתייעץ עם גורם מקצועי לפני שעוברים לסוג מזון אחר ולעשות את המעבר בצורה מדורגת.

כלב

איזה משחקים כדאי לקנות לכלבים?

מה הכלב עושה בשעות הפנאי? בין הטיולים בחצר והרצון לתשומת לב, הוא משחק במשחקים שלו הפזורים ברחבי הבית. בדיוק כמו תינוק, גם כלב צריך צעצועים שונים ומוטב כי הם יהיו מגוונים ככל האפשר.

CAT

טיפול בחמלה תומכת בחתולים חולים או קשישים

בני הלוויה החתוליים שלנו תופסים מקום מיוחד בליבנו. הם לא רק חיות מחמד; הם בני משפחותינו היקרים. עם זאת, ככל שאנו שואפים לספק להם אהבה ותשומת לב, ישנם מקרים שבהם עלולות להיווצר נסיבות המחייבות אותנו לחפש אפשרויות טיפול חלופיות, במיוחד כאשר החתולים האהובים שלנו חולים או מזדקנים. כאן נכנסים מתקני פנסיון לחתולים, ומציעים מקלט של תמיכה ונוחות לחברים הפרוותיים שלנו בשעת צרה.

כלב קטן

איזה כלב הכי חכם מהכלבים הקטנים?

כשמדברים על חוכמה בכלבים קטנים, חשוב להבין שחוכמה יכולה להתבטא בצורות שונות. לא תמיד זה קשור לידיעה אינטלקטואלית גרידא, אלא גם ליכולת להקשיב, לרצות לשתף פעולה, לפתור בעיות ולהבין רמזים ופקודות של בני אדם. עם זאת, יש כמה גזעי כלבים קטנים שמוכרים כבעלי חוכמה בולטת והישגיות גבוהה באימונים ובמשימות.