האוניברסיטה הפתוחה – סיכומים

השנתיים האחרונות היו כל דבר חוץ משנתיים נורמליות. עד כדי כך, שחלק ממני מצפה שיודיעו על פלישת חייזרים לכדור הארץ, על אסון גלובאלי מכחיד חיים כמו בסרט הוליוודי…או על איזו קטסטרופה נוראית אחרת שתשנה את החיים כפי שהכרנו אותם – מבחינת הסטודנטים בעולמנו, משבר הקורונה סימן את המעבר ללמידה בזום (אלוקים ישמור) וגם את המעבר למבחנים בזום. כמובן באתר SMARTER תמיד דאגו לנו לעבודות אקדמיות וסמינריונים שיעזרו לנו לבנות את העבודה.

זה אומר שאין יותר את המפגש החברתי שקורה בדרך כלל במכללה או באוניברסיטה. זה אומר שאין את העברת החומרים שיש בדרך כלל בין סטודנטים שהם נפגשים (לא, לא התכוונתי לחומרים מהסוג הזה – אבל כן, גם בתחום הזה נרשם יובש קשה) וזה אומר שבכללי, קשה הרבה יותר לעקוב אחרי חומר הלימודים. נוצר חלל מסוים, שאותו סטודנטים מתקשים למלא. וזה שהמבחנים בזום, זה כמובן אומר…שבחלק מהמקרים מותר שיהיה חומר פתוח…

עכשיו האוניברסיטה הפתוחה היא אחד המוסדות האקדמאיים שגם ככה מרכז בתוכו – איך להגדיר את זה – מגוון הטרוגני של סטודנטים – כלומר, הרבה אנשים שונים לגמרי ולא כולם בשלב הסטודנטיאלי ה'רגיל', של אחרי צבא ואחרי הטיול הגדול. להיפך, הרבה יותר הם דווקא בשלבים מתקדמים יותר של החיים. זה אומר שמראש העברת החומרים והתקשורת בין הסטודנטים היו מורכבים יותר.

אבל עכשיו זה גרוע עוד יותר. אז מה עושים? אחד הפתרונות הטובים, הוא רכישה של חומרים ברשת. באתר סמרטר למשל, אחד האתרים הוותיקים והאמינים ביותר בתחום הכתיבה האקדמאית, יש מגוון רחב של סיכומים של האוניברסיטה הפתוחה. למה הכוונה? אם תיכנסו לאתר, ותעשו חיפוש על פי שם הקורס שלכם, תגלו שיש באתר המון עבודות שנכתבו במסגרת אותו קורס – ממ"נים – גם באלו אפשר להשתמש והם מקילים מאד על כתיבה של הממ"נים שאתם צריכים להגיש.

אבל סיכומים של האוניברסיטה הפתוחה הכוונה לסיכומים מסודרים, מפורטים של הקורסים שלכם. האוניברסיטה הפתוחה גם מאפשרת לסטודנטים להשתמש בחומרי עזר במהלך המבחנים בזום. זה אומר שהערך של סיכומים של האוניברסיטה הפתוחה, כשאתם נבחנים בזום, הוא עצום. בעצם, זה מנגיש לכם את כל החומר, בצורה קלה, פשוטה ומסודרת, בקובץ שאתם גם יכולים 'לרוץ עליו' במהלך המבחן. למשל, בואו נדמיין רגע שאתם צריכים להסביר מושג מסוים, ויש לכם סיכומים של האוניברסיטה הפתוחה בקובץ וורד. כל מה שאתם צריכים לעשות זה חיפוש של המושג בתוך הסיכום, ויש לכם את התשובה מוכנה. ככה קל, ומאד מאד עוזר

מילת אזהרה – אין הכוונה שתעשו העתק-הדבק חלילה! לאוניברסיטה הפתוחה, כמו למרבית המוסדות האקדמאיים בימינו, יש תוכנות שבודקות את המקוריות של כל מסמך שתגישו, והן מקפידות על כך. את זה חשוב לזכור בכל מקרה, ובמבחנים במיוחד. ולמרות זאת, תמצאו שסיכומים מסודרים שתכינו לכם מבעוד מועד יכולים לעשות את כל ההבדל בין כשלון להצלחה. מומלץ לעיין באתר smarter.co.il לפני המבחן, ולהכין לעצמם ספרייה קטנה של חומרים מתאימים. תסמכו עליי, אתם לא תצטערו על זה.

 

 

PEXELS

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

חנות חיות

מחפשים חנות חיות חדשה? הכירו את טופ דוג!

בנוף העצום של טיפול בחיות מחמד, מציאת הציוד המתאים היא חיונית לרווחתם של חברינו האהובים. חנות חיות המתגלה כבולטת, ומציע לא רק מוצרים אלא חוויה המעוצבת על ידי מומחיות ותשוקה. בואו לחצות את המעברים של טופ דוג ונגלה את האוצרות שהוא מחזיק עבור חברינו הארבע רגליים.

כלב

פדים לכלבים – פתרון מושלם לאילוף

היציאה למסע אילוף כלבים יכולה להיות מרגשת ומאתגרת כאחד. כבעלים אחראי של חיית מחמד, הבטחת תהליך אימון חלק חיוני עבור בן לוויה פרוותי שמח וצייתן. כלי חיוני אחד שמשחק תפקיד משמעותי בתהליך זה הוא השימוש בפדים לאילוף כלבים. במדריך זה, נעמיק בעולם של פדים אילוף לכלבים, נחקור את היתרונות, השימוש בהם, ונענה על שאלות נפוצות כדי לצייד אותך להצלחה באימון חיית המחמד האהובה שלך.

אילוף כלבים

5 פקודות שצריך ללמד כל כלב

במאמר זה נדון בחמשת הפקודות החשובות ביותר ללמד את הכלב שלך. הפקודות הללו לא רק יבטיחו את בטיחות הכלב שלכם, אלא גם ישפרו את הקשר שלכם ויהפכו את הזמן שלכם למהנה עבור שניכם.

שליטה באילוף כלבים מתקדם: טכניקות מקצועיות לכלב מאומן היטב

כשזה מגיע לאילוף כלבים, המסע אף פעם לא נגמר באמת. לאחר שהכלב שלך שולט בפקודות הבסיסיות, הגיע הזמן לקחת את האימונים שלו לשלב הבא. טכניקות אילוף מקצועיות יכולות לעזור לכם לפתח כלב מאולף היטב שלא רק צייתן אלא גם מסוגל לבצע משימות מתקדמות יותר. במאמר זה, נחקור כמה שיטות וגישות מומחים לאילוף כלבים מתקדם.

הכלב סובל מטראומה? הנה מה שתעשו

כלבים, כמו בני אדם, יכולים לחוות טראומה ממקורות שונים כמו תאונות, התעללות או אסונות טבע. טראומה מתייחסת למצוקה הפסיכולוגית והרגשית