הלוואה בערבות המדינה

הגודל כן קובע – על הגודל של בית ההשקעות וההשפעה שלו עלינו

 

אין ספק כי הטרנד היום הוא להשקיע את הכספים שלנו בשוק ההון בעזרתו של בית השקעות. כאשר הריבית במשק אפסית ואנו מקבלים כמה שקלים על חיסכון בבנק וכאשר שוק הנדל"ן נמצא במערבולת נותר לנו רק השקעה בבורסה. ההשקעה החכמה ביותר בבורסה היא באמצעות בתי השקעות אשר ינהל לנו את התיק. כאן יש לציין כי יש משמעות לשאלה באיזה בית השקעות אנו בוחרים וככל שנבחר בית השקעות יותר טוב כך התשואות על התיק שלנו תהיינה יותר גבוהות. על רקע זה אנו חייבים לציין כי הגודל של בית ההשקעות משפיע עלינו מאוד וכי ככל שבית ההשקעות יהיה יותר גדול כך ההשקעה תניב פרי רב יותר. לכן כאשר אתם בוחנים בית השקעות בשביל השקעה דרכו אתם חייבים לברר מה הגודל שלו וכך תרוויחו יותר.

האם כדאי להשקיע בבורסות בחו"ל?

אין ספק כי השוק בישראל הוא קטן יחסית ולכן עולה השאלה האם כדאי לנו להשקיע בבורסה בחו"ל?למשל בבורסת הנאסד"ק או בבורסת שנגחאי?אם כן אתם צריכים להבין כי השקעה בבורסה זה לא כמו הליכה למכולת שם אנו בוחרים מוצר וקונים אותו מבלי להכירו. אם אתם רוצים להשקיע בבורסה אתם חייבים להכיר את המניה שאתם רוצים לקנות ורק אז יהיה לכם סיכוי להרוויח ממנה. על רקע זה אנו חייבים לציין כי הדרך הטובה ביותר להשקעה היא באמצעות מנהל תיקים בבית השקעות וכך בעזרתו נוכל להשקיע בבורסה בחו"ל ולהשיג תשואות עודפות על השוק הישראלי הקטן והפחות מתוחכם מבחינת הזדמנויות השקעה בו.

מדוע המכשירים של בתי ההשקעות עדיפים על השקעה עצמאית?

כדאי לכם לחפש אחר בית השקעות מומלץ בכדי להשקיע את הכסף שלכם בצורה הטובה ביותר שיש. על רקע זה אנו חייבים לציין כי פעמים רבות המכשירים של בית ההשקעות עדיפים על פני השקעה עצמאית בבורסה. כך לדוגמא מאוד יכול להיות כי עדיף לכם להשקיע בתעודת סל על פני השקעה במניה זו או אחרת או להשקיע בקרן נאמנות ולא במניה בודדת. אם אתם רוצים להשיג תשואות עודפות על מדדי השוק כדאי להכיר את הכלים הללו של בתי ההשקעות וכדאי לעשות בהם שימוש בכדי להשקיע בבורסה שלנו או בבורסות העולם הגדול. ככל שבית ההשקעות יהיה יותר מוצלח כך יהיו לו יותר כלים להשקעה ולכן אנו צריכים לבחור את בית ההשקעות שלנו בפינצטה.

האם כל משקיע יכול להצליח לבד?

עליכם לדעת כי השקעה עצמאית היא מאוד מורכבת וקשה להצליח בה עקב העובדה שיש כל כך הרבה אופציות להשקעה. על רקע זה אנו חייבים לציין כי משקיע בודד אשר תר אחר מניות יתקשה מאוד לשרוד למשך זמן ארוך וזאת מכיוון שהשקעה בבורסה דורשת ידע ומאמצים רבים ומכך אי אפשר לברוח.

 

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

מידע על כלבי פומרניין

כלב פומרניאן הוא גזע כלבים קטן. הוא ידוע במעילו העבה והרך. הם כלבים ערניים ופעילים. יש לטפח אותם מדי יום

כיצד לבחור מנעולן אמין

שאלת השאלות… איך לבחור מנעולן אמין? יש כל כך הרבה תשובות ויש כל כך הרבה דברים קטנים שחשוב לשים לב