הסרת שיער בלייזר במרכז

 

אם נמאס לכן מגילוח, שימוש בפינצטה או בשעווה להסרת שיער שאינו רצוי, פתרון הסרת שיער בלייזר הוא אפשרות שכדאי לכן לקחת בחשבון. שירות הסרת שיער בלייזר במרכז הוא אחד ההליכים הקוסמטיים הנפוצים ביותר בישראל. התהליך פועל באמצעות הקרנת אור מרוכז מאוד לזקיקי השיער. פיגמנטים בזקיקים קולטים את האור, והזקיקים נהרסים. למה בעצם לעשות הסרת שיער בלייזר? כי זה מה שיתן לנו את ההנאה הרבה של גוף חלק ללא שיערות. היום ניתן לבצע הסרת שיער בלייזר במגון רחב של אזורים בגוף כמו למשל בבתי השחי, בחזה, בגב, בבטן, ברגליים ובידיים, במפשעות ואפילו בפנים. בשורות הבאות נציג בפניכם את היתרונות של הסרת שיער בלייזר ונסביר בקצרה על מהלך הטיפול של הסרת שיער.

https://hairremoval.org.il/  המרכז להסרת שיער בלייזר

יתרונות הסרת שיער בלייזר במרכז

טיפול הסרת שיער בלייזר במרכז מתאים להסרת שיער שאינו רצוי מהפנים, הרגליים, הסנטר, הגב, הזרועות ואזורים אחרים בגוף. יתרונות הסרת שיער בלייזר כוללים:

דיוק. מכשיר לייזר מכוון באופן סלקטיבי לשערות כהות וגסות ללא פגיעה בעור הסובב.

מהירות. כל פעימת לייזר נמשכת שבריר שנייה ומטפלת בשערות רבות בו זמנית. מכשיר לייזר מטפל באזור אחד בכל שניה. להסרת שיער מאזורים גדולים בגוף נדרש טיפול של עשרים דקות, והסרת שיער מאזורים קטנים אפשרית בתוך מספר דקות.

תוצאות. לאחר שלושה עד שבעה מפגשים בממוצע, תוצאות הסרת שיער בלייזר במרכז נמשכות לצמיתות.

מהלך טיפול הסרת שיער בלייזר במרכז

רגע לפני הליך הסרת שיער בלייזר במרכז, השיער עובר טיפול של חיתוך לכמה מילימטרים מעל פני העור. בדרך כלל, טכנאי הסרת שיער משתמשת בחומר הרגעה על אזור הטיפול כעשרים דקות עד חצי שעה לפני ההליך, על מנת לסייע להקהיית תחושות פעימות הלייזר. מכשיר הלייזר יותאם לצבע, עובי ומיקום שיער המטופל וכן לצבע העור.

בהתאם למכשיר הלייזר או מקור האור המשמש לטיפול, המטופל והטכנאי יחבשו מגן עיניים מתאים. כמו כן, יהיה צורך להגן על שכבות העור החיצוניות שלכם באמצעות ג'ל קר או מכשיר קירור מיוחד, שמסייע לחדירת אור הלייזר לעור. לאחר מכן, הטכנאי מפעיל פעימת אור לאזור הטיפול ומוודא שבוצע שימוש בהגדרות הטובות ביותר.

לאחר הליך הסרת שיער בלייזר במרכז

לאחר סיום הליך הסרת שיער בלייזר במרכז, המטופל יקבל שקית קרח, קרם הרגעה או קרם נוגד דלקת או מים קרים על מנת להקל על אי הנוחות. אתם יכולים לתזמן את מפגש הטיפול הבא שלכם לפרק זמן של ארבעה עד שישה שבועות. הטיפולים יימשכו עד שהשיער יפסיק לצמוח. חשוב לבחור מקום מקצועי בו יש הקפדה על התאמת הטיפול לפי סוג השיער וסוג העור שלכם. לא כל מכשיר מתאים לכולם ולכן ככל שהמכשיר מתקדם יותר, הטיפול יהיה מוצלח יותר ויחזיק לאורך זמן.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

חנות חיות

מחפשים חנות חיות חדשה? הכירו את טופ דוג!

בנוף העצום של טיפול בחיות מחמד, מציאת הציוד המתאים היא חיונית לרווחתם של חברינו האהובים. חנות חיות המתגלה כבולטת, ומציע לא רק מוצרים אלא חוויה המעוצבת על ידי מומחיות ותשוקה. בואו לחצות את המעברים של טופ דוג ונגלה את האוצרות שהוא מחזיק עבור חברינו הארבע רגליים.

כלב

פדים לכלבים – פתרון מושלם לאילוף

היציאה למסע אילוף כלבים יכולה להיות מרגשת ומאתגרת כאחד. כבעלים אחראי של חיית מחמד, הבטחת תהליך אימון חלק חיוני עבור בן לוויה פרוותי שמח וצייתן. כלי חיוני אחד שמשחק תפקיד משמעותי בתהליך זה הוא השימוש בפדים לאילוף כלבים. במדריך זה, נעמיק בעולם של פדים אילוף לכלבים, נחקור את היתרונות, השימוש בהם, ונענה על שאלות נפוצות כדי לצייד אותך להצלחה באימון חיית המחמד האהובה שלך.

אילוף כלבים

5 פקודות שצריך ללמד כל כלב

במאמר זה נדון בחמשת הפקודות החשובות ביותר ללמד את הכלב שלך. הפקודות הללו לא רק יבטיחו את בטיחות הכלב שלכם, אלא גם ישפרו את הקשר שלכם ויהפכו את הזמן שלכם למהנה עבור שניכם.

שליטה באילוף כלבים מתקדם: טכניקות מקצועיות לכלב מאומן היטב

כשזה מגיע לאילוף כלבים, המסע אף פעם לא נגמר באמת. לאחר שהכלב שלך שולט בפקודות הבסיסיות, הגיע הזמן לקחת את האימונים שלו לשלב הבא. טכניקות אילוף מקצועיות יכולות לעזור לכם לפתח כלב מאולף היטב שלא רק צייתן אלא גם מסוגל לבצע משימות מתקדמות יותר. במאמר זה, נחקור כמה שיטות וגישות מומחים לאילוף כלבים מתקדם.

הכלב סובל מטראומה? הנה מה שתעשו

כלבים, כמו בני אדם, יכולים לחוות טראומה ממקורות שונים כמו תאונות, התעללות או אסונות טבע. טראומה מתייחסת למצוקה הפסיכולוגית והרגשית