הרחקת יונים

 

תתארו לכם מצב שאתם מתרווחים  להנאתכם במרפסת, ופתאום מגלים כתם של צואה על הספה החדשה שלכם. אכן מצב לא נעים בכלל.

מסתבר שאיזו יונה חצופה החליטה שפינה במרפסת שלכם היא מקום מעולה להקמת בית חדש משלה. 

אז מה בעצם אפשר לעשות במקרה שכזה? 

הפתרון בשבילכם הוא הרחקת יונים, וכדאי לעשות את זה לא רק בגלל הרעש שהם עושות.

הרחקת יונים היא חלק לא מובטל משמירה על ניקיון דירות.  הן גורמות לזוהמה על ידי  הליכלוך שהן מביאות עליהן, ועל ידי  הצואה שהן משאירות.

כדי  להציל את הספה שלכם, תוכלו לפנות לניקיון 365, המעניקה שירותי ניקיון ספות.

ובנוגע לשאר, יש לפנות לשירותי הרחקת יונים.

 

למה כל כך חשוב להרחיק יונים מהבית?

מלבד הנזק לספה החדשה, היונים גורמות לעוד סוגים רבים של נזקים, אשר לא תורמים לניקיון דירות, וגם לתנאי התברואה בהן.  במקרה והווילונות שלכם נפגעות מצואת יונים, צרו קשר עם ניקיון 365, לניקיון ווילונות מקצועי.

ראשית, הנזק הכי לא נעים המוכר לנו הוא לכלוך הכביסה, שכולנו מכירים את ההרגשה המעצבנת כשצריך לשפשף את הכביסה שהתייבשה מהלשלשת, ולזרוק אותה לסיבוב שני במכונה.

כמו כן, כמויות הצואה יכולות לעיתים להיות כה גדולות, שהן גורמות לסתימות במרזבים, ודורשות פינוי מקצועי.

בנוסף לכך, יש גם יונים אמיצות שחודרות לדירה ועושות מהומה בתוכה.

מלבד כל אלה, היונים מוכרות גם בתור נשאיות של מספר מחלות ומזיקים, אשר באים לידי ביטוי גם בבני אדם.

הטפילים הנפוצים ביונים הם אקרית אדומה, כיני וזבוב היונה, העוקצים את בני האדם, ולפעמים אף גורמים להופעת אלרגיה.

בין המחלות שהיונים מביאות הן פאראטיפוס, דררת ונגיף דלקת המח, אשר גורמות לבני האדם לדלקת ריאות, שלשולים ודלקת קרום המח בהתאמה.

 

שיטות להרחקת יונים

כפי שראינו לעיל, הרחקת יונים אכן גורם מאוד חשוב בניקיון דירות, שהרי הן מסוגלות אפילו להכנס לדירה, ולהשאיר סימני צואה על השטיח האהוב שלכם. אם דבר כזה קרה, חייגו במהירות לניקיון 365, על מנת שיעניקו לכם את שירותי ניקוי שטיחים הטובים ביותר.

השיטה היעילה ביותר, אך לא אסתטית ביותר, המומלצת להרחקת יונים הנה התקנת דוקרנים. רק אל תנסו לחסוך, ולהסתמך על דוקרני פלסטיק, כיוון שאלה מקסימום יגרמו ליונים לקצת אי נוחות. דוקרני נירוסטה אומנם יקרים יותר, אבל איתם העסק עם היונים נראה אחרת לגמרי.

שיטה יותר אסתטית, אך פחות יעילה, היא הצבה של דחלילים, בצורת ינשופים או כל טורף אחר. הבעייתיות היא שישנן יונים החכמות מספיק לקלוט את הרעיון.

אם אתם זקוקים להרחקת יונים ממסתור כביסה או מהמרפסת, רשת היא מה שיעזור לכם. החסרון הוא המחיר של התקנת הסנפלינג שיש לבצע. אך אם יונה עשתה את צרכיה על הכורסא שהייתה במרפסת, לא יזיק להשקיע כדי שזה לא יקרה שוב. ובינתיים, תוכלו לפנות לניקיון 365, שתנקה את הכורסא שלכם במהירות הבזק.

 

לא ללשלשת!

לאחר שהבנתם כמה הרחקת יונים חשובה לניקיון דירות ולבריאותכם, ומה הדרכים ליישם אותה, אתם מוכנים לפעול, לפני שעוד רהיטים תמימים יפגעו ממתקפת הציפורים.

  

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

כלב

איזה משחקים כדאי לקנות לכלבים?

מה הכלב עושה בשעות הפנאי? בין הטיולים בחצר והרצון לתשומת לב, הוא משחק במשחקים שלו הפזורים ברחבי הבית. בדיוק כמו תינוק, גם כלב צריך צעצועים שונים ומוטב כי הם יהיו מגוונים ככל האפשר.

CAT

טיפול בחמלה תומכת בחתולים חולים או קשישים

בני הלוויה החתוליים שלנו תופסים מקום מיוחד בליבנו. הם לא רק חיות מחמד; הם בני משפחותינו היקרים. עם זאת, ככל שאנו שואפים לספק להם אהבה ותשומת לב, ישנם מקרים שבהם עלולות להיווצר נסיבות המחייבות אותנו לחפש אפשרויות טיפול חלופיות, במיוחד כאשר החתולים האהובים שלנו חולים או מזדקנים. כאן נכנסים מתקני פנסיון לחתולים, ומציעים מקלט של תמיכה ונוחות לחברים הפרוותיים שלנו בשעת צרה.

כלב קטן

איזה כלב הכי חכם מהכלבים הקטנים?

כשמדברים על חוכמה בכלבים קטנים, חשוב להבין שחוכמה יכולה להתבטא בצורות שונות. לא תמיד זה קשור לידיעה אינטלקטואלית גרידא, אלא גם ליכולת להקשיב, לרצות לשתף פעולה, לפתור בעיות ולהבין רמזים ופקודות של בני אדם. עם זאת, יש כמה גזעי כלבים קטנים שמוכרים כבעלי חוכמה בולטת והישגיות גבוהה באימונים ובמשימות.

כלב

ביטוח לכלב – מדוע משתלם לרכוש פוליסה לכלב שלנו

כלב נחשב לחברו הטוב של האדם, אפילו לבן משפחה מן המניין ולא במקרה. כל מי שאימץ אי פעם כלב, כל מי שגדל לצידו, טיפל בו וחי איתו, יודע איזו אהבה הוא מעניק, בלי תנאים, כמה נחמה, רוך וחום הוא מציע לבעליו ולבני משפחתו. לא במקרה, מציעים אנשי מקצוע להורים, לאמץ כלב כשילדיהם קטנים עדיין, כך הם יגדלו לצידו, וייהנו מכל היתרונות הכרוכים בכך.

חנות חיות

מחפשים חנות חיות חדשה? הכירו את טופ דוג!

בנוף העצום של טיפול בחיות מחמד, מציאת הציוד המתאים היא חיונית לרווחתם של חברינו האהובים. חנות חיות המתגלה כבולטת, ומציע לא רק מוצרים אלא חוויה המעוצבת על ידי מומחיות ותשוקה. בואו לחצות את המעברים של טופ דוג ונגלה את האוצרות שהוא מחזיק עבור חברינו הארבע רגליים.