חברת ניקיון

 

הנה הגיע עוד קיץ, העונה האהובה בישראל.

סוף סוף אפשר להוציא את האבטיח והמלון למרפסת, ולשבת שם עם החברה.

אבל מה זה? מישהו קטן וזריז נראה רץ ברחבי הבית.

איזה באסה, אלה הג׳וקים, שגם הם החליטו לקבל את פני הקיץ.

אז צריך לפנות לחברת ניקיון, ולהזמין הדברה, והחברה אומרים שהם שמעו על שיטת הדברה

חדשה, על הדברה ירוקה.

אכן נשמע מעניין, אז בואו נברר בכמה ובאיזה שיטות הדברה יש אפשרות להשתמש, ומה זה הדברה ירוקה, ומה הבעד והנגד של כל שיטה.

ואז, כשנתקשר לחברת ניקיון, נדע לבחור בשירות הרצוי.

 

אפשרויות הדברה

אם תפנו כיום לחברת ניקיון, היא תציע לכם מבחר של שירותי הדברה:

ההדברה הכימית היא שיטת הדברה הנפוצה, המוכרת והוותיקה ביותר, הנעשית באמצעות ריסוס חומר כימי.

אופציה נוספת להדברה היא הדברה ביולוגית, אשר מבוססת על העובדה שלכל מזיק בטבע יש אויב משלו.

אפשרות טכנולוגית להדברה היא הדברה אלקטרונית, אשר נעשית באמצעות שידור תדרים מותאמים למזיק, שידור גלי סונאר, על מנת להטעות עטלפים, ומערכות אלקטרוניות המתוכננות להרחיק מזיקים שונים.

הדברה ירוקה היא שיטה נוספת ומאוד מדוברת בעולם ההדברה. היא נעשית באמצעות רעלים טבעיים בכמות נמוכה מאוד, אשר לא נשטפים לאדמה אלא מתפרקים מהר מאוד.

 

בעד ונגד

לזכותה של הדברה כימית עומדים האפקטיביות הגבוהה שלה, התוצאה המיידית שהיא משיגה, והמחיר הזול יחסית לשיטות הדברה אחרות.  חסרונותיה הם בפוטנציאל הפגיעה שלה באיכות הסביבה, ובסכנה להשפעה על בעלי-חיים, ילדים, ואפילו אולי על המבוגרים.

היתרון של שיטת הדברה ביולוגית הוא בכך שהיא לא מזיקה לסביבה ולא מסוכנת לבן האדם. הבעייתיות נובעת מכך שאויבי המזיקים מיובאים ממקומות שונים בעולם ומושתלים בארץ, איפה שאין להם אויבים טבעיים, ולכן גם הם עלולים להתרבות בתור מזיקים. זה מצריך בייבוא שלהם יחד עם האויבים הטבעיים שלהם.

ההדברה האלקטרונית נראית כמו השיטה הכי טובה ונוחה, אך זאת שיטה שרק התחילה להתפתח, ועדיין נערכים מחקרים לבדיקת ושיפור יעילות.

הדברה ירוקה מומלצת עקב הפוטנציאל הנמוך שלה לפגיעה בסביבה. אך הפירוק המהיר של החומרים הוא גם החיסרון שלה, כיוון שבגללו יש לחזור על ההדברה מספר פעמים, להשתמש במוצרים נוספים כמו מלכודות, ולחזק תוצאות באמצעות ניקיון קפדני.

 

אז איזו הדברה לבחור?

ביררנו שיש לנו מבחר של שיטות הדברה, לכל אחת יתרונות וחסרונות משלה. ההדברה הירוקה תתאים לכם אם יש לכם סובלנות והתמדה למספר הדברות ולניקיון קפדני, ואם אתם מודעים לנזק לסביבה וברצונכם לתרום לשמירתה.

תשאלו את עצמיכם את השאלה הזו, ולאחר קבלת החלטה פנו לחברת ניקיון לקבלת השירות.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

חנות חיות

מחפשים חנות חיות חדשה? הכירו את טופ דוג!

בנוף העצום של טיפול בחיות מחמד, מציאת הציוד המתאים היא חיונית לרווחתם של חברינו האהובים. חנות חיות המתגלה כבולטת, ומציע לא רק מוצרים אלא חוויה המעוצבת על ידי מומחיות ותשוקה. בואו לחצות את המעברים של טופ דוג ונגלה את האוצרות שהוא מחזיק עבור חברינו הארבע רגליים.

כלב

פדים לכלבים – פתרון מושלם לאילוף

היציאה למסע אילוף כלבים יכולה להיות מרגשת ומאתגרת כאחד. כבעלים אחראי של חיית מחמד, הבטחת תהליך אימון חלק חיוני עבור בן לוויה פרוותי שמח וצייתן. כלי חיוני אחד שמשחק תפקיד משמעותי בתהליך זה הוא השימוש בפדים לאילוף כלבים. במדריך זה, נעמיק בעולם של פדים אילוף לכלבים, נחקור את היתרונות, השימוש בהם, ונענה על שאלות נפוצות כדי לצייד אותך להצלחה באימון חיית המחמד האהובה שלך.

אילוף כלבים

5 פקודות שצריך ללמד כל כלב

במאמר זה נדון בחמשת הפקודות החשובות ביותר ללמד את הכלב שלך. הפקודות הללו לא רק יבטיחו את בטיחות הכלב שלכם, אלא גם ישפרו את הקשר שלכם ויהפכו את הזמן שלכם למהנה עבור שניכם.

שליטה באילוף כלבים מתקדם: טכניקות מקצועיות לכלב מאומן היטב

כשזה מגיע לאילוף כלבים, המסע אף פעם לא נגמר באמת. לאחר שהכלב שלך שולט בפקודות הבסיסיות, הגיע הזמן לקחת את האימונים שלו לשלב הבא. טכניקות אילוף מקצועיות יכולות לעזור לכם לפתח כלב מאולף היטב שלא רק צייתן אלא גם מסוגל לבצע משימות מתקדמות יותר. במאמר זה, נחקור כמה שיטות וגישות מומחים לאילוף כלבים מתקדם.

הכלב סובל מטראומה? הנה מה שתעשו

כלבים, כמו בני אדם, יכולים לחוות טראומה ממקורות שונים כמו תאונות, התעללות או אסונות טבע. טראומה מתייחסת למצוקה הפסיכולוגית והרגשית