חברת ניקיון

 

הנה הגיע עוד קיץ, העונה האהובה בישראל.

סוף סוף אפשר להוציא את האבטיח והמלון למרפסת, ולשבת שם עם החברה.

אבל מה זה? מישהו קטן וזריז נראה רץ ברחבי הבית.

איזה באסה, אלה הג׳וקים, שגם הם החליטו לקבל את פני הקיץ.

אז צריך לפנות לחברת ניקיון, ולהזמין הדברה, והחברה אומרים שהם שמעו על שיטת הדברה

חדשה, על הדברה ירוקה.

אכן נשמע מעניין, אז בואו נברר בכמה ובאיזה שיטות הדברה יש אפשרות להשתמש, ומה זה הדברה ירוקה, ומה הבעד והנגד של כל שיטה.

ואז, כשנתקשר לחברת ניקיון, נדע לבחור בשירות הרצוי.

 

אפשרויות הדברה

אם תפנו כיום לחברת ניקיון, היא תציע לכם מבחר של שירותי הדברה:

ההדברה הכימית היא שיטת הדברה הנפוצה, המוכרת והוותיקה ביותר, הנעשית באמצעות ריסוס חומר כימי.

אופציה נוספת להדברה היא הדברה ביולוגית, אשר מבוססת על העובדה שלכל מזיק בטבע יש אויב משלו.

אפשרות טכנולוגית להדברה היא הדברה אלקטרונית, אשר נעשית באמצעות שידור תדרים מותאמים למזיק, שידור גלי סונאר, על מנת להטעות עטלפים, ומערכות אלקטרוניות המתוכננות להרחיק מזיקים שונים.

הדברה ירוקה היא שיטה נוספת ומאוד מדוברת בעולם ההדברה. היא נעשית באמצעות רעלים טבעיים בכמות נמוכה מאוד, אשר לא נשטפים לאדמה אלא מתפרקים מהר מאוד.

 

בעד ונגד

לזכותה של הדברה כימית עומדים האפקטיביות הגבוהה שלה, התוצאה המיידית שהיא משיגה, והמחיר הזול יחסית לשיטות הדברה אחרות.  חסרונותיה הם בפוטנציאל הפגיעה שלה באיכות הסביבה, ובסכנה להשפעה על בעלי-חיים, ילדים, ואפילו אולי על המבוגרים.

היתרון של שיטת הדברה ביולוגית הוא בכך שהיא לא מזיקה לסביבה ולא מסוכנת לבן האדם. הבעייתיות נובעת מכך שאויבי המזיקים מיובאים ממקומות שונים בעולם ומושתלים בארץ, איפה שאין להם אויבים טבעיים, ולכן גם הם עלולים להתרבות בתור מזיקים. זה מצריך בייבוא שלהם יחד עם האויבים הטבעיים שלהם.

ההדברה האלקטרונית נראית כמו השיטה הכי טובה ונוחה, אך זאת שיטה שרק התחילה להתפתח, ועדיין נערכים מחקרים לבדיקת ושיפור יעילות.

הדברה ירוקה מומלצת עקב הפוטנציאל הנמוך שלה לפגיעה בסביבה. אך הפירוק המהיר של החומרים הוא גם החיסרון שלה, כיוון שבגללו יש לחזור על ההדברה מספר פעמים, להשתמש במוצרים נוספים כמו מלכודות, ולחזק תוצאות באמצעות ניקיון קפדני.

 

אז איזו הדברה לבחור?

ביררנו שיש לנו מבחר של שיטות הדברה, לכל אחת יתרונות וחסרונות משלה. ההדברה הירוקה תתאים לכם אם יש לכם סובלנות והתמדה למספר הדברות ולניקיון קפדני, ואם אתם מודעים לנזק לסביבה וברצונכם לתרום לשמירתה.

תשאלו את עצמיכם את השאלה הזו, ולאחר קבלת החלטה פנו לחברת ניקיון לקבלת השירות.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

ניהול בעיית האלרגיות אצל הכלב שלך: מזונות היפו אלרגניים בחנויות אונליין

אלרגיה היא תגובה חריפה של מערכת החיסון של הכלב, ופעמים רבות היא מתרחשת כתוצאה מחשיפה לחומרים שמגיעים אליו באופן טבעי כמו מזון, תנאי המגורים או חשיפה לגזים. יש להתייעץ עם גורם מקצועי לפני שעוברים לסוג מזון אחר ולעשות את המעבר בצורה מדורגת.

כלב

איזה משחקים כדאי לקנות לכלבים?

מה הכלב עושה בשעות הפנאי? בין הטיולים בחצר והרצון לתשומת לב, הוא משחק במשחקים שלו הפזורים ברחבי הבית. בדיוק כמו תינוק, גם כלב צריך צעצועים שונים ומוטב כי הם יהיו מגוונים ככל האפשר.

CAT

טיפול בחמלה תומכת בחתולים חולים או קשישים

בני הלוויה החתוליים שלנו תופסים מקום מיוחד בליבנו. הם לא רק חיות מחמד; הם בני משפחותינו היקרים. עם זאת, ככל שאנו שואפים לספק להם אהבה ותשומת לב, ישנם מקרים שבהם עלולות להיווצר נסיבות המחייבות אותנו לחפש אפשרויות טיפול חלופיות, במיוחד כאשר החתולים האהובים שלנו חולים או מזדקנים. כאן נכנסים מתקני פנסיון לחתולים, ומציעים מקלט של תמיכה ונוחות לחברים הפרוותיים שלנו בשעת צרה.

כלב קטן

איזה כלב הכי חכם מהכלבים הקטנים?

כשמדברים על חוכמה בכלבים קטנים, חשוב להבין שחוכמה יכולה להתבטא בצורות שונות. לא תמיד זה קשור לידיעה אינטלקטואלית גרידא, אלא גם ליכולת להקשיב, לרצות לשתף פעולה, לפתור בעיות ולהבין רמזים ופקודות של בני אדם. עם זאת, יש כמה גזעי כלבים קטנים שמוכרים כבעלי חוכמה בולטת והישגיות גבוהה באימונים ובמשימות.