מודד מוסמך

מודדים מוסמכים

 

מודד מוסמךכל בנייה מתחילה בעבודת תכנון ומדידה. את התכנון עושים במשרד האדריכלים והמהנדסים שממונה על המשימה ואת המדידה עושים בשטח רק אנשי מקצוע שמוסמכים לכך. מודדים מוסמכים עובדים עם ציוד מתקדם ומדויק והנתונים שלהם בשטח הם הבסיס לכל מפה, לכל שרטוט, לכל היתר בנייה, תשריט וחוות דעת. את העבודה נותנים רק למי שמוסמך באישור משרד השיכון ומנהל מקרקעי ישראל כאשר רוצים לקבל את התוצאות שגם יאושרו בשאר הוועדות.

 

לשם מה נחוצות המדידות

מדידות בשטח נעשות בכל פעם שרוצים לא רק לבנות אלא גם לשפץ, לתת חוות דעת לצורך הכנת התכנית האדריכלית. הנדסה ואדריכלות הולכות יחד וללא דיוק אי אפשר לבנות אף מבנה ללא ליקויים ויציבות. במקרים רבים מדי שבהם לא מצליחים לעמוד בתכנון ולבנות ללא ליקויים מגלים שהמדידה לא הייתה מקצועית ולכן חשיבותה ברורה. זהו היסוד לכל הגשה של תכנית לאישור ועדות ואסור בשום פנים ואופן שיהיו חוסר התאמות. הן הרי יתגלו במוקדם או במאוחר ברגע שיתחילו לבנות.

 

המקצועיות של המדידות

בדרך כלל יוצאים לשטח כמה מודדים לצוות עבודה עם ציוד מיוחד שיש להציב, אבל נעזרים כיום גם בתוכנות מדידה ממוחשבות ועיבוד נתונים כדי לסייע בהשגת התוצאה המושלמת הנדסית ללא כשלים ובעיות. התחום המדויק הוא הנדסה גאודזית ולא כל מי שמציג עצמו כמודד אכן מחזיק בהסמכה כזאת. חובה לבדוק לפני הזמנת העבודה שזה מה שתקבלו כדי לחסוך מכם עגמת נפש בעתיד כאשר התכניות לא יאושרו ולא תוכלו להתחיל לבנות או לקבל אישור.

 

חשיבות המדידה בפרויקט בנייה

כל פרויקט מתחיל במדידות לביצוע שהן לב הפרויקט. כל הנתונים נמסרים מהשטח ישירות מצוות מודדים מוסמכים ישירות לקבלן שמזמין זאת כדי לתכנן את השטח לבנייה. המודד עצמו פועל מתוקף תקנות התכנון והבנייה ולצורך הרישוי יש לבצע מדידות הנדסיות אלה בשלושה שלבים הכרחיים, מהגשת הבקשה למידע לוועדה המקומות, לקראת אישור העבודות ולצורך קבלת תעודת הגמר. כל המדידות חייבות להיות מדויקות ולהוכיח שלא נפלה טעות באף שלב ולכן הן חשובות וחיוניות לבקרת הבנייה ולפיקוח עליה תוך כדי כך.

 

מה מודדים ומסמנים?

מודדים מוסמכיםמדידות חייבות להיות אחידות ולהתבצע על ידי אותם אנשים ולהוכיח בכל שלב את העמידה בהנחיות ובתקנות הבנייה והמדידה. הבסיס ההנדסי האחיד משמש לסימון פרטים מסוימים ולבקרה עליהם ולהכנת המפות הנחוצות לקבלת תעודת הגמר, בין היתר. אנשי המקצוע שעובדים אתכם נבחרים על פי המקצועיות שלהם ויכולתם להציג ניסיון מתאים ולא רק תעודות מתאימות. בכל פרויקט יש רף עמידה בו והמודד חייב להוכיח שהוא בעל ניסיון בהיקף עבודה כזה, בדיוק כמו כל קבלן בנייה.

 

קבלת התוצאות

את תוצאות המדידה מעבדים אחר כך בתוכנות ממוחשבות יחד עם שרטט מקצועי כדי לתת לכל לקוח את חוות הדעת שביקש לצורך הוצאת היתרים כמו חוות דעת מומחה לבית המשפט וגם לצוותי בדיקת מבנים שמזמינים זאת.

 

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

חנות חיות

מחפשים חנות חיות חדשה? הכירו את טופ דוג!

בנוף העצום של טיפול בחיות מחמד, מציאת הציוד המתאים היא חיונית לרווחתם של חברינו האהובים. חנות חיות המתגלה כבולטת, ומציע לא רק מוצרים אלא חוויה המעוצבת על ידי מומחיות ותשוקה. בואו לחצות את המעברים של טופ דוג ונגלה את האוצרות שהוא מחזיק עבור חברינו הארבע רגליים.

כלב

פדים לכלבים – פתרון מושלם לאילוף

היציאה למסע אילוף כלבים יכולה להיות מרגשת ומאתגרת כאחד. כבעלים אחראי של חיית מחמד, הבטחת תהליך אימון חלק חיוני עבור בן לוויה פרוותי שמח וצייתן. כלי חיוני אחד שמשחק תפקיד משמעותי בתהליך זה הוא השימוש בפדים לאילוף כלבים. במדריך זה, נעמיק בעולם של פדים אילוף לכלבים, נחקור את היתרונות, השימוש בהם, ונענה על שאלות נפוצות כדי לצייד אותך להצלחה באימון חיית המחמד האהובה שלך.

אילוף כלבים

5 פקודות שצריך ללמד כל כלב

במאמר זה נדון בחמשת הפקודות החשובות ביותר ללמד את הכלב שלך. הפקודות הללו לא רק יבטיחו את בטיחות הכלב שלכם, אלא גם ישפרו את הקשר שלכם ויהפכו את הזמן שלכם למהנה עבור שניכם.

שליטה באילוף כלבים מתקדם: טכניקות מקצועיות לכלב מאומן היטב

כשזה מגיע לאילוף כלבים, המסע אף פעם לא נגמר באמת. לאחר שהכלב שלך שולט בפקודות הבסיסיות, הגיע הזמן לקחת את האימונים שלו לשלב הבא. טכניקות אילוף מקצועיות יכולות לעזור לכם לפתח כלב מאולף היטב שלא רק צייתן אלא גם מסוגל לבצע משימות מתקדמות יותר. במאמר זה, נחקור כמה שיטות וגישות מומחים לאילוף כלבים מתקדם.

הכלב סובל מטראומה? הנה מה שתעשו

כלבים, כמו בני אדם, יכולים לחוות טראומה ממקורות שונים כמו תאונות, התעללות או אסונות טבע. טראומה מתייחסת למצוקה הפסיכולוגית והרגשית