מודדים מוסמכים

מודד מוסמך תל אביב

 

מודד מוסמךכל פרויקט בנייה מחייב דיוק וזהירות ופרויקטים של בנייה בעיר הגדולה מחייבים זהירות פי כמה וכמה ולדייק בכל המדידות והתכנונים. מודד מוסמך בתל אביב שהוא בוגר הנדסה גאודזית מוסמך יכול למדוד כל שטח למטרת תכנון בנייה או כל מטרה אחרת, כמו מיפוי לצורך מתן היתרים שונים. את ההסמכה מקבלים ממרכז מיפוי ישראל שהוא המרכז היחיד בישראל שמוסמך לתת זאת והוא נמצא ברשות מקרקעי ישראל.

חשיבות ההכשרה וההכרה

מאגר המודדים המוסמכים בישראל נמצא באגף המיפוי ברשות וללא הכרה של המרכז והכנסתו למאגר המודדים המוסמכים לא תוכלו לעבוד אתו. זה חיוני משום שרק מי שמכיר את הנתונים הרשמיים של מיפוי ישראל ועובד לפי כל המחקרים בתחום יוכל לעבוד אתכם על הפרויקטים שלכם ולהגיש אותם לקבלת היתרי בנייה ואישורים נוספים. מודד מוסמך הוא זה שמלווה את הפרויקט שלכם בכמה מדידות וכולן צריכות להיעשות לפי נתוני המרכז למיפוי.

 

מדידות שטח

מדידות אלה הן חלק מהשירותים שמודד מוסמך יכול לתת לכם והן גם המוקד של העבודה המדויקת שהוא נדרש לעשות. הוא משתמש במכשור מדידה מתקדם ומעבד את הנתונים המתקבלים כדי להפיק את המפות המדויקות בתוכנות מחשב ובכך מסייע לכם בתכנון כל פרויקט בנייה. בכלים אלה בודקים את הגדרות הגדלים של השטח וצורתו ומעבדים לנתונים מתמטיים שמשמשים את האדריכלים, המהנדסים, רשמי נכסים, מפקחי בנייה, מסמני שטחים, קבלני בניין ויזמים, ועדות תכנון ובנייה ועוד. המטרות רבות ומגוונות.

 

מיפוי והיתרים

המפה שמתקבלת מנתונים אלה משמשים לצורך מתן היתרים ולכן כל עיכוב או אי דיוק בהם מעכבים גם את הליכי מתן היתרי הבנייה ואישור הפרויקטים שלכם בוועדות. משום כך חשוב מאוד להעסיק את מי שבכל מדידה שלו מתקבלים נתונים תואמים ואין בהן חריגות ופגמים. רק מודד מוסמך ומנוסה יכול להתמודד עם פרויקטים שונים ובמיוחד כאלה שאפשר למצוא בעיר הגדולה והמתחדשת.

 

השלכות על הרישום

מודד מוסמך בתל אביבמודד מוסמך בתל אביב הוא היחיד שיכול לחתום על הנתונים ולאסוף אותם לפי חוק ולהגיש אותם לאישור ועדות ולרשויות. מי שאינו מוסמך ומתגלה בדיעבד ככזה לא יאושרו הנתונים שלו וגם יתבטלו ההיתרים שניתנו על סמך ההגשה שלהם.  כך שאתם מבטיחים לא רק מדידה נכונה של כל הנתונים שנחוצים לכם אלא גם את תקינות וחוקיות ההליכים של אישור הפרויקט שלכם. כל מה שקשור לתכנון ורישום והביורוקרטיה שנגזרת מכך תלויה באדם הנכון שתעסיקו בתחום זה.

 

למצוא מודד מוסמך

מודד מוסמך אפשר למצוא במאגר המודדים המוסמכים של מרכז מיפוי ישראל ברשות מקרקעי ישראל. בזאת תבטיחו לעצמכם שלפחות התכנון ורישוי של הפרויקט שלכם יתבצע כהלכה ובפיקוח מוסמך. מומלץ להשוות לרשימת המודדים המומלצים שקיבלתם ולבדוק לפי זה מה נכון לכם. הסמכה מתבטלת גם אם לא שולמה האגרה לחידושה ואם יש בעיות ברישום המודד למרכז. ודאו שהכל תקין לפני ששוכרים בעלי מקצוע לפרויקט שלכם.

 

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

חנות חיות

מחפשים חנות חיות חדשה? הכירו את טופ דוג!

בנוף העצום של טיפול בחיות מחמד, מציאת הציוד המתאים היא חיונית לרווחתם של חברינו האהובים. חנות חיות המתגלה כבולטת, ומציע לא רק מוצרים אלא חוויה המעוצבת על ידי מומחיות ותשוקה. בואו לחצות את המעברים של טופ דוג ונגלה את האוצרות שהוא מחזיק עבור חברינו הארבע רגליים.

כלב

פדים לכלבים – פתרון מושלם לאילוף

היציאה למסע אילוף כלבים יכולה להיות מרגשת ומאתגרת כאחד. כבעלים אחראי של חיית מחמד, הבטחת תהליך אימון חלק חיוני עבור בן לוויה פרוותי שמח וצייתן. כלי חיוני אחד שמשחק תפקיד משמעותי בתהליך זה הוא השימוש בפדים לאילוף כלבים. במדריך זה, נעמיק בעולם של פדים אילוף לכלבים, נחקור את היתרונות, השימוש בהם, ונענה על שאלות נפוצות כדי לצייד אותך להצלחה באימון חיית המחמד האהובה שלך.

אילוף כלבים

5 פקודות שצריך ללמד כל כלב

במאמר זה נדון בחמשת הפקודות החשובות ביותר ללמד את הכלב שלך. הפקודות הללו לא רק יבטיחו את בטיחות הכלב שלכם, אלא גם ישפרו את הקשר שלכם ויהפכו את הזמן שלכם למהנה עבור שניכם.

שליטה באילוף כלבים מתקדם: טכניקות מקצועיות לכלב מאומן היטב

כשזה מגיע לאילוף כלבים, המסע אף פעם לא נגמר באמת. לאחר שהכלב שלך שולט בפקודות הבסיסיות, הגיע הזמן לקחת את האימונים שלו לשלב הבא. טכניקות אילוף מקצועיות יכולות לעזור לכם לפתח כלב מאולף היטב שלא רק צייתן אלא גם מסוגל לבצע משימות מתקדמות יותר. במאמר זה, נחקור כמה שיטות וגישות מומחים לאילוף כלבים מתקדם.

הכלב סובל מטראומה? הנה מה שתעשו

כלבים, כמו בני אדם, יכולים לחוות טראומה ממקורות שונים כמו תאונות, התעללות או אסונות טבע. טראומה מתייחסת למצוקה הפסיכולוגית והרגשית