מידע על כלבי פומרניין

כלב פומרניאן הוא גזע כלבים קטן. הוא ידוע במעילו העבה והרך. הם כלבים ערניים ופעילים. יש לטפח אותם מדי יום כדי להימנע מהיווצרות מחצלות בפרוותם. כלבי פומרניאן הם גזע קטן של כלבים שמקורו בפומרניה, כיום חלק מפולין. הם גודלו במקור להיות כלבי עבודה, רועים כבשים ולצוד שרצים.

כל מה שחשוב לדעת על גזע הפומרניין

הפומרניאן נקרא על שם אזור פומרניה במרכז אירופה. הכלב גדל לראשונה באירופה בסביבות 1650 והוכנס לצפון אמריקה בשנת 1890. כלבי פומרניאן הם גזע כלבי צעצוע קטן שמקורו בפומרניה, כיום חלק מפולין וגרמניה. הפומרניאן היא חיה קטנה וחסונה עם פרווה עבה וכפולה. לפרווה שיער חיצוני ארוך וישר ופרווה תחתונה רכה וצפופה המגינה על הגוף מפני מזג אוויר קר.

כלבי פומרניאן הם מאוד אינטליגנטים וקלים לאילוף כי הם רוצים לרצות את בעליהם. הם גם כלבי שמירה טובים מאוד כי הם ינבחו על כל זר שמתקרב לנכס שלהם.כלבי פומרניאן הם קטנים, רכים ומקסימים. הם אחד הגזעים הפופולריים ביותר בארצות הברית. משקל פומרניים בדרך כלל בין 3 ל-7 פאונד, כאשר הזכרים מעט יותר גדולים מהנקבות.

לפומרניים יש פרווה כפולה שהיא בדרך כלל ארוכה ועבה. הם מגיעים במגוון צבעים כגון שחור, חום, כחול מרל, מרל אדום, שמנת, כסף או זהב. המעיל שלהם יכול להיות בצבע אחיד או מעורב בצבע עם כתמים על גופם הנקראים "חלקי צבע". לכלבי פומרניאן תוחלת חיים של 12-16 שנים בממוצע.

כלבי פומרניאן הם גזע כלבים קטן שמקורו בפומרניה, גרמניה. הם גודלו לבעלי פרווה עבה והם ידועים גם בתור כלבי ה"בובטייל" או ה"פונפון".

הפומרניאן הוא אחד מגזעי הכלבים הקטנים בעולם.

אם גם אתם שאלתם את עצמכם כמה עולה כלב פומרניין, תשובה לשאלה הזאת מבלבלת. כלבי פומרניאן הם אינטליגנטיים מאוד, אך הם אינם זקוקים לפעילות גופנית רבה מכיוון שהם עלולים להגיע לעודף משקל בקלות אם הם לא מבצעים מספיק פעילות גופנית. יש להם גם נטייה לנבוח על זרים מה שגורם להם להיות ערניים יותר מאחרים

הפומרניאן הוא גזע כלבים קטן וצעצוע שמקורו בפומרניה, שהיא כיום חלק מגרמניה. הם גודלו להיות כלב לוויה והם דומים להסקי הסיבירי הידוע יותר.

כלבי פומרניאן מאופיינים בדרך כלל במעיל הפרווה העבה והארוך שלהם. הפרווה שלהם יכולה להגיע במגוון צבעים כולל שחור, חום, לבן, שמנת ואדום. יש להם פנים דמוי שועל עם כפות עגולות וגב מקומר עם זנב רך שמתפתל על גבם. פומרנינים יכולים לחיות עד 14 שנים כאשר מטפלים בהם כראוי.

 

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

מידע על כלבי פומרניין

כלב פומרניאן הוא גזע כלבים קטן. הוא ידוע במעילו העבה והרך. הם כלבים ערניים ופעילים. יש לטפח אותם מדי יום

כיצד לבחור מנעולן אמין

שאלת השאלות… איך לבחור מנעולן אמין? יש כל כך הרבה תשובות ויש כל כך הרבה דברים קטנים שחשוב לשים לב