ניקוי שטיחים יסודי

הגיע הזמן לשפץ את הבית, והחלטתם לפנק את עצמיכם ולהניח פרקט פישבון, כדי להעניק לביתכם מראה ייחודי ומהודר. אז למה לא להמשיך, ולהדר עוד יותר את הבית באמצעות ניקוי שטיחים יסודי, אשר יגרום לפרקט פישבון  אשר מתחת לשטיחים להראות עוד יותר יוקרתי?

ואם לשלב את זה עם ניקוי ספות מקצועי, אז הסלון שלכם יראה כאילו יצא מקטלוג בתי יוקרה.

אז  במרוץ אחר מראה של סלון יוקרתי, אפשר בהחלט להתחיל מניקוי שטיחים יסודי.

 

טיפול בסוגי שטיחים שונים

השטיחים הסינטטיים הם השטיחים הזולים ביותר, ניחנים בציפוי מרחיק לכלוך ולכן גם הכי פשוטים לניקוי. אם השטיח במצב טוב יחסית מבחינת ניקיון, יבצעו ניקוי שטיחים יסודי אצליכם בבית, ולא ייאלצו לשלוח את השטיחים למפעל. הניקוי יבוצע בריסוס בתרסיס מיוחד או בניקוי באבקת כביסה, וייתכן שהוא יצטרך גם שהייה בשמש, על מנת להפתר מקרדיט האבק. לעומת זאת, אם אתם נוהגים להתהלך על השטיח בנעליים, והשטיח מלא בחול, הוא ישלח למפעל לטיפול במכונה, אשר תתמודד עם הניקיון בצורה הרבה יותר טובה.

שטיחי עבודת יד, לעומת שטיחים סינטטיים, שעוד אפשר לנסות לנקות עצמאית, לא מומלץ אפילו לנסות, במיוחד אם הם מחומר עדין כמו משי. עדיף לפנות ישר לחברת ניקוי שטיחים יסודי, על מנת לא להרוס את השטיח, שיכול להיות שילוב נהדר לפרקט פישבון שלכם.

בשטיחי שאגי לא נהוג להשקיע בשירותי ניקיון, עקב מחירו הנמוך יחסית, והנטייה לא להחזיק מעמד זמן רב. אך אם אתם בעלי שטיח שאגי איכותי, מחומר צפוף, טבעי וקצר, אפשר לשקול ניקיון מקצועי.

והבונוס בהזמנת שירותי ניקוי שטיחים יסודי, הוא שהרבה חברות ניקיון מעניקות גם שירותי ניקוי ספות מקצועי, אשר זולים בהרבה כשרוכשים את כל השירותים בחברה אחת.

 

איך לשמור על השטיח לאחר ביקור עובדי הניקיון?

הזמנתם שירותי ניקוי שטיחים יסודי, בשילוב עם ניקוי ספות מקצועי? אז חשוב לדעת לשמור על התוצאות.

קודם כל, הכי חשוב, לא להסתובב בנעליים בבית, ובטח שלא לעלות איתן על השטיח.

בנוסף יש להעריך את מידת הלכלוך והתנועה על השטיח, ולשאוב אותו בתקיפות מתאימה.

חשוב לאחסן את השטיח בצורה נכונה כאשר אין בו שימוש, לסגור אותו בצורה אטומה, עם טבלית נפטלין בפנים.

לבסוף, תדאגו לא להרוס את השטיח כאשר אתם תולים אותו בשמש לחיסול קרדיט האבק, או בהכאה עליו על מנת להוציא את האבק, כיוון שזה יכול לגרום לעיוותים באריג.

 

ולתוצאה

ועכשיו, לאחר ניקוי ספות מקצועי, וניקוי שטיחים יסודי, הסלון שלכם בשילוב פרקט פישבון נראה כראוי לאירוח של תוכנית טלוויזיה במינימום! תתחילו להזמין חברים ומשפחה ולהרשים אותם בביתכם.

 

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

מידע על כלבי פומרניין

כלב פומרניאן הוא גזע כלבים קטן. הוא ידוע במעילו העבה והרך. הם כלבים ערניים ופעילים. יש לטפח אותם מדי יום

כיצד לבחור מנעולן אמין

שאלת השאלות… איך לבחור מנעולן אמין? יש כל כך הרבה תשובות ויש כל כך הרבה דברים קטנים שחשוב לשים לב