ניקוי שטיחים יסודי

הגיע הזמן לשפץ את הבית, והחלטתם לפנק את עצמיכם ולהניח פרקט פישבון, כדי להעניק לביתכם מראה ייחודי ומהודר. אז למה לא להמשיך, ולהדר עוד יותר את הבית באמצעות ניקוי שטיחים יסודי, אשר יגרום לפרקט פישבון  אשר מתחת לשטיחים להראות עוד יותר יוקרתי?

ואם לשלב את זה עם ניקוי ספות מקצועי, אז הסלון שלכם יראה כאילו יצא מקטלוג בתי יוקרה.

אז  במרוץ אחר מראה של סלון יוקרתי, אפשר בהחלט להתחיל מניקוי שטיחים יסודי.

 

טיפול בסוגי שטיחים שונים

השטיחים הסינטטיים הם השטיחים הזולים ביותר, ניחנים בציפוי מרחיק לכלוך ולכן גם הכי פשוטים לניקוי. אם השטיח במצב טוב יחסית מבחינת ניקיון, יבצעו ניקוי שטיחים יסודי אצליכם בבית, ולא ייאלצו לשלוח את השטיחים למפעל. הניקוי יבוצע בריסוס בתרסיס מיוחד או בניקוי באבקת כביסה, וייתכן שהוא יצטרך גם שהייה בשמש, על מנת להפתר מקרדיט האבק. לעומת זאת, אם אתם נוהגים להתהלך על השטיח בנעליים, והשטיח מלא בחול, הוא ישלח למפעל לטיפול במכונה, אשר תתמודד עם הניקיון בצורה הרבה יותר טובה.

שטיחי עבודת יד, לעומת שטיחים סינטטיים, שעוד אפשר לנסות לנקות עצמאית, לא מומלץ אפילו לנסות, במיוחד אם הם מחומר עדין כמו משי. עדיף לפנות ישר לחברת ניקוי שטיחים יסודי, על מנת לא להרוס את השטיח, שיכול להיות שילוב נהדר לפרקט פישבון שלכם.

בשטיחי שאגי לא נהוג להשקיע בשירותי ניקיון, עקב מחירו הנמוך יחסית, והנטייה לא להחזיק מעמד זמן רב. אך אם אתם בעלי שטיח שאגי איכותי, מחומר צפוף, טבעי וקצר, אפשר לשקול ניקיון מקצועי.

והבונוס בהזמנת שירותי ניקוי שטיחים יסודי, הוא שהרבה חברות ניקיון מעניקות גם שירותי ניקוי ספות מקצועי, אשר זולים בהרבה כשרוכשים את כל השירותים בחברה אחת.

 

איך לשמור על השטיח לאחר ביקור עובדי הניקיון?

הזמנתם שירותי ניקוי שטיחים יסודי, בשילוב עם ניקוי ספות מקצועי? אז חשוב לדעת לשמור על התוצאות.

קודם כל, הכי חשוב, לא להסתובב בנעליים בבית, ובטח שלא לעלות איתן על השטיח.

בנוסף יש להעריך את מידת הלכלוך והתנועה על השטיח, ולשאוב אותו בתקיפות מתאימה.

חשוב לאחסן את השטיח בצורה נכונה כאשר אין בו שימוש, לסגור אותו בצורה אטומה, עם טבלית נפטלין בפנים.

לבסוף, תדאגו לא להרוס את השטיח כאשר אתם תולים אותו בשמש לחיסול קרדיט האבק, או בהכאה עליו על מנת להוציא את האבק, כיוון שזה יכול לגרום לעיוותים באריג.

 

ולתוצאה

ועכשיו, לאחר ניקוי ספות מקצועי, וניקוי שטיחים יסודי, הסלון שלכם בשילוב פרקט פישבון נראה כראוי לאירוח של תוכנית טלוויזיה במינימום! תתחילו להזמין חברים ומשפחה ולהרשים אותם בביתכם.

 

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

כלב

איזה משחקים כדאי לקנות לכלבים?

מה הכלב עושה בשעות הפנאי? בין הטיולים בחצר והרצון לתשומת לב, הוא משחק במשחקים שלו הפזורים ברחבי הבית. בדיוק כמו תינוק, גם כלב צריך צעצועים שונים ומוטב כי הם יהיו מגוונים ככל האפשר.

CAT

טיפול בחמלה תומכת בחתולים חולים או קשישים

בני הלוויה החתוליים שלנו תופסים מקום מיוחד בליבנו. הם לא רק חיות מחמד; הם בני משפחותינו היקרים. עם זאת, ככל שאנו שואפים לספק להם אהבה ותשומת לב, ישנם מקרים שבהם עלולות להיווצר נסיבות המחייבות אותנו לחפש אפשרויות טיפול חלופיות, במיוחד כאשר החתולים האהובים שלנו חולים או מזדקנים. כאן נכנסים מתקני פנסיון לחתולים, ומציעים מקלט של תמיכה ונוחות לחברים הפרוותיים שלנו בשעת צרה.

כלב קטן

איזה כלב הכי חכם מהכלבים הקטנים?

כשמדברים על חוכמה בכלבים קטנים, חשוב להבין שחוכמה יכולה להתבטא בצורות שונות. לא תמיד זה קשור לידיעה אינטלקטואלית גרידא, אלא גם ליכולת להקשיב, לרצות לשתף פעולה, לפתור בעיות ולהבין רמזים ופקודות של בני אדם. עם זאת, יש כמה גזעי כלבים קטנים שמוכרים כבעלי חוכמה בולטת והישגיות גבוהה באימונים ובמשימות.

כלב

ביטוח לכלב – מדוע משתלם לרכוש פוליסה לכלב שלנו

כלב נחשב לחברו הטוב של האדם, אפילו לבן משפחה מן המניין ולא במקרה. כל מי שאימץ אי פעם כלב, כל מי שגדל לצידו, טיפל בו וחי איתו, יודע איזו אהבה הוא מעניק, בלי תנאים, כמה נחמה, רוך וחום הוא מציע לבעליו ולבני משפחתו. לא במקרה, מציעים אנשי מקצוע להורים, לאמץ כלב כשילדיהם קטנים עדיין, כך הם יגדלו לצידו, וייהנו מכל היתרונות הכרוכים בכך.

חנות חיות

מחפשים חנות חיות חדשה? הכירו את טופ דוג!

בנוף העצום של טיפול בחיות מחמד, מציאת הציוד המתאים היא חיונית לרווחתם של חברינו האהובים. חנות חיות המתגלה כבולטת, ומציע לא רק מוצרים אלא חוויה המעוצבת על ידי מומחיות ותשוקה. בואו לחצות את המעברים של טופ דוג ונגלה את האוצרות שהוא מחזיק עבור חברינו הארבע רגליים.