פרגולות אלומיניום

 

הנה מגיע הקיץ, ועלה בראשכם רעיון שיהיה נחמד לבנות בגינה פרגולה, שיהיה נעים לשבת מתחתיה בימים חמים במיוחד, לאיזו ארוחה נחמדה בסיגנון פיקניק, או אפילו סתם לשבת עם הילדים, שיהיו באוויר הצח מבלי להשרף בשמש.

אך ההחלטה הפחות פשוטה שצריך לעשות, היא מה תהיה הבחירה שלכם? האם לבדוק לגבי פרגולות אלומיניום? או שללכת לכיוון של פרגולות עץ?

בכל אופן, תוכלו להיוועץ בחברות להתקנת פרגולות, המציעות מגוון שירותים, כולל התקנת פרקטים לבית בזול, אם תרצו להתחדש גם בפרקט איכותי.

 

היתרונות של פרגולת אלומיניום

גם אם אתם חובבים מושבעים של מראה עץ טבעי, פרגולות אלומיניום לא יאכזבו אותכם בפן הזה.

פרגולה מאלומיניום ניתנת לצביעה בשלל צבעים וטקסטורות, מה שמאפשר להעניק לפרגולה צבע וטקסטורה של עץ, כך שלא תבדילו בכלל בינה לבין האמיתית.

בנוסף, לעומת פרגולות עץ, פרגולות אלומיניום עמידות הרבה יותר. לא נשקפת להן סכנה של שריפה, מזיקים, והיא גם לא מתעוותת או מתנפחת בגלל נזקי מזג האוויר. וכבונוס, היא גם לא צוברת קורוזיה, כמו פרגולת ברזל.

כידוע לרובינו, מתכת האלומיניום נחשבת למתכת הקלה ביותר. ולכן, עקב תכונה זו, פרגולות אלומיניום יהיו לכם הכי פשוטות להרכבה ולהזזה למקום אחר. תוכלו להתקין אותה במקומות הכי בעייתיים, אפילו על הגג!

אם מצאו חן בעיניכם הרעיונות לעיל, אתם מוזמנים לפנות לחברה להתקנת פרגולות, ואף לשאול אותם, האם הם גם מספקים פרקטים לבית בזול.

 

חסרונות של פרגולת אלומיניום

החיסרון היחיד והבולט של פרגולות אלומיניום הוא המחיר המאוד יקר שלהן לעומת פרגולות עץ.

אבל אם לחשוב לעומק, ולהתבונן לטווח הרחוק, אפשר להבין שגם זה לא בדיוק חיסרון.

כי אם להסתכל על העלות מבחינת עלויות התחזוקה, נראה כי פרגולות עץ דורשות תחזוקה רבה, עקב כל החסרונות שהוזכרו לעיל – עיוותים, מזיקים, התנפחות, ואילו פרגולות אלומיניום כמעט ולא דורשות תחזוקה. לכן, כעבור מספר שנים, מחיר פרגולת עץ יחד עם תחזוקתה עלולה להתחיל לעבור את ההשקעה בפרגולת אלומיניום.

אם השתכנעתם כי גם המחיר של פרגולת אלומיניום בסופו של דבר הוא היתרון שלה, התקשרו לחברת התקנת פרגולות, ותרוויחו גם התקנת פרקטים לבית בזול בהזדמנות.

 

לסיכום

לפי הסקירה לעיל, ניתן לראות כי היתרונות של פרגולות אלומיניום עולות על החסרונות שלהן, ולכן מומלץ מכל הלב לשקול התקנת פרגולה כזו אצלכם בחצר.

לא תתחרטו על כך לא מבחינת העמידות, ולא מבחינת המראה שניתן להתאים לכל סגנון שתחפצו, וגם המחיר ישתלם בסופו של דבר.

מה שנשאר לכם זה ליצור קשר בהקדם עם חברה המספקת שירותי התקנת פרגולות ולקבל הצעת מחיר. אל תשכחו לבקש שיכללו בה גם פרקטים לבית בזול, כדי שלא תתחרטו על המחיר, כשתצטרכו לרכוש אותם בנפרד.

 

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

כלב

איזה משחקים כדאי לקנות לכלבים?

מה הכלב עושה בשעות הפנאי? בין הטיולים בחצר והרצון לתשומת לב, הוא משחק במשחקים שלו הפזורים ברחבי הבית. בדיוק כמו תינוק, גם כלב צריך צעצועים שונים ומוטב כי הם יהיו מגוונים ככל האפשר.

CAT

טיפול בחמלה תומכת בחתולים חולים או קשישים

בני הלוויה החתוליים שלנו תופסים מקום מיוחד בליבנו. הם לא רק חיות מחמד; הם בני משפחותינו היקרים. עם זאת, ככל שאנו שואפים לספק להם אהבה ותשומת לב, ישנם מקרים שבהם עלולות להיווצר נסיבות המחייבות אותנו לחפש אפשרויות טיפול חלופיות, במיוחד כאשר החתולים האהובים שלנו חולים או מזדקנים. כאן נכנסים מתקני פנסיון לחתולים, ומציעים מקלט של תמיכה ונוחות לחברים הפרוותיים שלנו בשעת צרה.

כלב קטן

איזה כלב הכי חכם מהכלבים הקטנים?

כשמדברים על חוכמה בכלבים קטנים, חשוב להבין שחוכמה יכולה להתבטא בצורות שונות. לא תמיד זה קשור לידיעה אינטלקטואלית גרידא, אלא גם ליכולת להקשיב, לרצות לשתף פעולה, לפתור בעיות ולהבין רמזים ופקודות של בני אדם. עם זאת, יש כמה גזעי כלבים קטנים שמוכרים כבעלי חוכמה בולטת והישגיות גבוהה באימונים ובמשימות.

כלב

ביטוח לכלב – מדוע משתלם לרכוש פוליסה לכלב שלנו

כלב נחשב לחברו הטוב של האדם, אפילו לבן משפחה מן המניין ולא במקרה. כל מי שאימץ אי פעם כלב, כל מי שגדל לצידו, טיפל בו וחי איתו, יודע איזו אהבה הוא מעניק, בלי תנאים, כמה נחמה, רוך וחום הוא מציע לבעליו ולבני משפחתו. לא במקרה, מציעים אנשי מקצוע להורים, לאמץ כלב כשילדיהם קטנים עדיין, כך הם יגדלו לצידו, וייהנו מכל היתרונות הכרוכים בכך.

חנות חיות

מחפשים חנות חיות חדשה? הכירו את טופ דוג!

בנוף העצום של טיפול בחיות מחמד, מציאת הציוד המתאים היא חיונית לרווחתם של חברינו האהובים. חנות חיות המתגלה כבולטת, ומציע לא רק מוצרים אלא חוויה המעוצבת על ידי מומחיות ותשוקה. בואו לחצות את המעברים של טופ דוג ונגלה את האוצרות שהוא מחזיק עבור חברינו הארבע רגליים.