פרגולות אלומיניום

 

הנה מגיע הקיץ, ועלה בראשכם רעיון שיהיה נחמד לבנות בגינה פרגולה, שיהיה נעים לשבת מתחתיה בימים חמים במיוחד, לאיזו ארוחה נחמדה בסיגנון פיקניק, או אפילו סתם לשבת עם הילדים, שיהיו באוויר הצח מבלי להשרף בשמש.

אך ההחלטה הפחות פשוטה שצריך לעשות, היא מה תהיה הבחירה שלכם? האם לבדוק לגבי פרגולות אלומיניום? או שללכת לכיוון של פרגולות עץ?

בכל אופן, תוכלו להיוועץ בחברות להתקנת פרגולות, המציעות מגוון שירותים, כולל התקנת פרקטים לבית בזול, אם תרצו להתחדש גם בפרקט איכותי.

 

היתרונות של פרגולת אלומיניום

גם אם אתם חובבים מושבעים של מראה עץ טבעי, פרגולות אלומיניום לא יאכזבו אותכם בפן הזה.

פרגולה מאלומיניום ניתנת לצביעה בשלל צבעים וטקסטורות, מה שמאפשר להעניק לפרגולה צבע וטקסטורה של עץ, כך שלא תבדילו בכלל בינה לבין האמיתית.

בנוסף, לעומת פרגולות עץ, פרגולות אלומיניום עמידות הרבה יותר. לא נשקפת להן סכנה של שריפה, מזיקים, והיא גם לא מתעוותת או מתנפחת בגלל נזקי מזג האוויר. וכבונוס, היא גם לא צוברת קורוזיה, כמו פרגולת ברזל.

כידוע לרובינו, מתכת האלומיניום נחשבת למתכת הקלה ביותר. ולכן, עקב תכונה זו, פרגולות אלומיניום יהיו לכם הכי פשוטות להרכבה ולהזזה למקום אחר. תוכלו להתקין אותה במקומות הכי בעייתיים, אפילו על הגג!

אם מצאו חן בעיניכם הרעיונות לעיל, אתם מוזמנים לפנות לחברה להתקנת פרגולות, ואף לשאול אותם, האם הם גם מספקים פרקטים לבית בזול.

 

חסרונות של פרגולת אלומיניום

החיסרון היחיד והבולט של פרגולות אלומיניום הוא המחיר המאוד יקר שלהן לעומת פרגולות עץ.

אבל אם לחשוב לעומק, ולהתבונן לטווח הרחוק, אפשר להבין שגם זה לא בדיוק חיסרון.

כי אם להסתכל על העלות מבחינת עלויות התחזוקה, נראה כי פרגולות עץ דורשות תחזוקה רבה, עקב כל החסרונות שהוזכרו לעיל – עיוותים, מזיקים, התנפחות, ואילו פרגולות אלומיניום כמעט ולא דורשות תחזוקה. לכן, כעבור מספר שנים, מחיר פרגולת עץ יחד עם תחזוקתה עלולה להתחיל לעבור את ההשקעה בפרגולת אלומיניום.

אם השתכנעתם כי גם המחיר של פרגולת אלומיניום בסופו של דבר הוא היתרון שלה, התקשרו לחברת התקנת פרגולות, ותרוויחו גם התקנת פרקטים לבית בזול בהזדמנות.

 

לסיכום

לפי הסקירה לעיל, ניתן לראות כי היתרונות של פרגולות אלומיניום עולות על החסרונות שלהן, ולכן מומלץ מכל הלב לשקול התקנת פרגולה כזו אצלכם בחצר.

לא תתחרטו על כך לא מבחינת העמידות, ולא מבחינת המראה שניתן להתאים לכל סגנון שתחפצו, וגם המחיר ישתלם בסופו של דבר.

מה שנשאר לכם זה ליצור קשר בהקדם עם חברה המספקת שירותי התקנת פרגולות ולקבל הצעת מחיר. אל תשכחו לבקש שיכללו בה גם פרקטים לבית בזול, כדי שלא תתחרטו על המחיר, כשתצטרכו לרכוש אותם בנפרד.

 

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

מידע על כלבי פומרניין

כלב פומרניאן הוא גזע כלבים קטן. הוא ידוע במעילו העבה והרך. הם כלבים ערניים ופעילים. יש לטפח אותם מדי יום

כיצד לבחור מנעולן אמין

שאלת השאלות… איך לבחור מנעולן אמין? יש כל כך הרבה תשובות ויש כל כך הרבה דברים קטנים שחשוב לשים לב