אילוף כלבים

5 פקודות שצריך ללמד כל כלב

במאמר זה נדון בחמשת הפקודות החשובות ביותר ללמד את הכלב שלך. הפקודות הללו לא רק יבטיחו את בטיחות הכלב שלכם, אלא גם ישפרו את הקשר שלכם ויהפכו את הזמן שלכם למהנה עבור שניכם.

לשבת

הפקודה "שב" היא אחת הפקודות הבסיסיות שכל כלב צריך ללמוד. פקודה זו מלמדת את הכלב שלך שליטה עצמית ועוזר למנוע קפיצות על אנשים או רדיפה אחרי חיות וגירויים.

בכדי ללמד את הפקודה מה שצריך לעשות זה להתחיל בהחזקת פינוק קרוב לאף של הכלב שלך ולהשתמש בחוש הריח המפותח של הכלב לטובתך, הרם את החטיף בהדרגה מעלה כאשר האף של הכלב עוקב אחר הפינוק. ברגע שהחלק התחתון של הכלב יירד באופן טבעי לתנוחת ישיבה תגמל אותם עם הפינוק ושבח אותו על כך.

 

הישאר

"הישאר" היא פקודה מכרעת בכדי לשמור על בטיחות הכלב שלך, לתת לך שליטה על הכלב במצבים שונים ולהעלות את סיבולת הכלב לגירויים השונים בסביבה.

התחל על ידי בקשת הכלב שלך לשבת, ואז קח צעד או חצי צעד אחורה והארך את משך הזמן בהדרגה. תגמל את כלבך על הישארות במקום. ברגע שהכלב יכול להישאר במקום לטווח זמן ארוך יותר הכנס הסחות דעת וגירויים בהדרגה ותרגול בסביבות שונות. זכור תמיד לתגמל את כלבך על שהות מוצלחת, ולחזק את ההתנהגות באופן חיובי.

 

לבוא או אליי

ללמד את הכלב שלך לבוא כשקוראים לו חיוני גם לביטחון הכלב וגם לשקט הנפשי שלך. התחל באזור שקט ומוכר, שים רצועת 5 מטר על כלבך, ברגע שהכלב מתרחק ממך תפעיל לחץ קל עם הרצועה התחל ללכת לאחור וקרא בשמו של כלבך ואחריו הפקודה "בוא" בטון עליז.
השתמש בפינוק או בצעצוע כפרס כשהוא מגיע אליך. ככל שהכלב שלך הופך לאמין יותר, תרגל בסביבות שונות והגדל בהדרגה את המרחק. תמיד הפוך את ההגעה אליך לחוויה חיובית.

 

עזוב

הפקודה "עזוב" היא פקודה חיונית למניעת הכלב שלך להרים חפצים מזיקים או לבלוע משהו רעיל. החזק פינוק בידך הסגורה ותן לכלב שלך לרחרח אותו. כשהם מנסים לכפות או ללקק את היד שלך, אמור "עזוב את זה" וסגור את היד. ברגע שהם מאבדים עניין ומפסיקים לנסות, תגמל אותם בפינוק אחר. הגדל בהדרגה את הקושי על ידי הנחת פינוקים על הקרקע או שימוש בחפצים מפתים יותר.

 

רגלי

הפקודה "רגלי" מלמדת את הכלב שלך ללכת בנימוס לצדך מבלי למשוך ברצועה. התחל באחיזת הרצועה של הכלב שלך באחיזה רופפת והתחל ללכת. אם הם מתחילים למשוך, שנה כיוון בפתאומיות, אומר "עקב" והשתמש בפינוק כדי להוביל אותם בחזרה לצדך. תגמל אותם על ההליכה לצדך וחזור על תהליך זה במהלך כל הליכה. עקביות וחיזוק חיובי יעזרו להם להבין את הפקודה.

 

חשיבות אילוף הכלב עם חברת אילוף מקצועית

אילוף הכלב זה אחד הדברים החיוביים ביותר שתוכל לעשות עבורך ועבור כלבך, אילוף הכלב מחזק את הקשר ביניכם, מספק לכלב גירוי מחשבתי ובכך הופך אותו לכלב שמח יותר. בהקשר זה, שירותי אילוף כלבים בבארק פארק הם יקרי ערך. אחד היתרונות המרכזיים והבולטים של חברת בארק פארק היא היכולת שלהם להתאים את שירותי האילוף שלהם בכדי לענות על הצרכים הספציפיים של כל לקוח. בין אם מדובר באילוף בסיסי, טיפול בבעיות התנהגות או אילוף גורים, המאלפים המקצועיים של חברת בארק פארק יודעים כיצד להתנהל.

נוסף על כך אחד המוטואים של חברת בארק פארק, היא "אף בן משפחה (כלב) לא נשאר מאחור". לא משנה עד כמה הכלב שלך מאתגר, החברה מבטיחה שהיא תפתור את הבעיה.

בנוסף לכל מה שציינו עד כה המאלפים של חברת בארק פארק מבינים שכלבים שונים מגיבים לשיטות אילוף שונות. לכן, הם משתמשים במגוון רחב של טכניקות אימון, כולל לורינג, חיזוקים חיוביים, תיקונים ועוד. ע

על ידי שליטה בפקודות אילוף כלבים חיוניות אלה בפארק בארק, אתה יכול להבטיח כי כלביך יתנהג היטב. זכור להיות סבלני ועקבי לכל אורך תהליך האילוף. עם הזמן והתרגול, כלבך יהפוך לבן בית למופת וירשים את כולם בהתנהגותם ללא דופי.

אילוף כלבים

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

ניהול בעיית האלרגיות אצל הכלב שלך: מזונות היפו אלרגניים בחנויות אונליין

אלרגיה היא תגובה חריפה של מערכת החיסון של הכלב, ופעמים רבות היא מתרחשת כתוצאה מחשיפה לחומרים שמגיעים אליו באופן טבעי כמו מזון, תנאי המגורים או חשיפה לגזים. יש להתייעץ עם גורם מקצועי לפני שעוברים לסוג מזון אחר ולעשות את המעבר בצורה מדורגת.

כלב

איזה משחקים כדאי לקנות לכלבים?

מה הכלב עושה בשעות הפנאי? בין הטיולים בחצר והרצון לתשומת לב, הוא משחק במשחקים שלו הפזורים ברחבי הבית. בדיוק כמו תינוק, גם כלב צריך צעצועים שונים ומוטב כי הם יהיו מגוונים ככל האפשר.

CAT

טיפול בחמלה תומכת בחתולים חולים או קשישים

בני הלוויה החתוליים שלנו תופסים מקום מיוחד בליבנו. הם לא רק חיות מחמד; הם בני משפחותינו היקרים. עם זאת, ככל שאנו שואפים לספק להם אהבה ותשומת לב, ישנם מקרים שבהם עלולות להיווצר נסיבות המחייבות אותנו לחפש אפשרויות טיפול חלופיות, במיוחד כאשר החתולים האהובים שלנו חולים או מזדקנים. כאן נכנסים מתקני פנסיון לחתולים, ומציעים מקלט של תמיכה ונוחות לחברים הפרוותיים שלנו בשעת צרה.

כלב קטן

איזה כלב הכי חכם מהכלבים הקטנים?

כשמדברים על חוכמה בכלבים קטנים, חשוב להבין שחוכמה יכולה להתבטא בצורות שונות. לא תמיד זה קשור לידיעה אינטלקטואלית גרידא, אלא גם ליכולת להקשיב, לרצות לשתף פעולה, לפתור בעיות ולהבין רמזים ופקודות של בני אדם. עם זאת, יש כמה גזעי כלבים קטנים שמוכרים כבעלי חוכמה בולטת והישגיות גבוהה באימונים ובמשימות.