Profine – כיצד זה יכול לעזור לכלבים שלכם

כל מי שמחזיק ברשותו כלב, צעיר או מבוגר, מבין את החשיבות של מזון לכלבים, הן על בסיס יומיומי והן לאורך זמן. בדומה למזון של בני אדם, הרי גם אצל כלבים יש משמעות למזון, הן מבחינת הגיל, המשקל, מבנה הגוף ובוודאי מבחינת המרכיבים השונים שנכללים במזון עצמו.

היום, להבדיל מבעבר, אנחנו יכולים למצוא שורה ארוכה של דגמים וסוגי מזון אשר מיוצרים ומשווקים על ידי חברות שונות. הייחוד היום, להבדיל מבעבר, שאנחנו יכולים למצוא דברים יותר ספציפיים, דברים הרבה יותר ברורים שיכולים להתאים לכלב שלנו על פי מאפיינים שונים, בין אם מדובר במאפיינים של גיל או מאפיינים אחרים, כאמור.

אחת החברות המובילות בתחום מזון לכלב היא Profine. מדובר בחברה אשר מציעה חטיפים לכלבים מגזעים שונים ובגילאים מגוונים. בין אם מדובר על גורים, כלבים בוגרים וכן מבוגרים. החטיפים של Profine כוללים בתוכם מרכיבים איכותיים ומגיעים בטעמים שונים, בין אם מדובר על ברווז, כבש, סלמון, עוף ועוד.

חשוב לציין, חברת Profine מייצרת את החטיפים שלה אחרי תהליך מחקר ופיתוח שמטרתו ללמוד היטב את צרכיו של הכלב, למה בדיוק הוא זקוק מבחינת המרכיבים והיא יוצרת קטלוג שיכול להתאים לסוגים שונים של כלבים. החטיפים מגיעים בלי דגנים וכן עם חומרי גלם ברמה גבוהה.

צריך לציין, מלבד חטיפים לכלב, הרי שחברת Profine מייצרת ומשווקת גם מזון יבש לכלבים ולחתולים, וכן מזון רטוב. כך כל מי שמחזיק ברשותו כלב או חתול, יכול להרכיב באמצעות פריטי המזון של החברה, ארוחות שלמות עבורם.

 

איך קונים אוכל לכלב בצורה חכמה?

עוד לפני שניגשים אל חנות שמוכרת ציוד ומזון לחיות מחמד או לאתר אינטרנט בתחום, יש לבדוק היטב את המאפיינים הנדרשים בשביל לקנות אוכל לכלב בצורה נכונה. למשל, יש לדעת מה הגזע שלו, מאיזה סוג הוא, מה המשקל והגובה, וכמובן בן כמה הוא.

זה חשוב מאחר ויש הבדל בין אוכל המיועד לכלבים קטנים לבין אוכל המיועד, למשל, לכלבים בינוניים או גדולים. כפי שיש הבדל בין אוכל המיועד לגור לבין אוכל המיועד לכלב בוגר או מבוגר.

מעבר לכך, חשוב לבדוק האם יש לכלב בעיות בריאותיות שונות שמחייבות אותנו לתת לו אוכל מסוים. היום החברות מייצרות מזון שמותאם ספציפית לכלבים על פי מצבם הבריאותי בהיבטים שונים.

 

מדוע חשוב לבחון חברה רצינית ומקצועית?

ההסבר לכך הוא מאוד פשוט. ישנן חברות שמייצרות מזון לכלבים בלי תהליך מחקר רציני מדי או באמצעות חומרי גלם לא איכותיים.

לעומת זאת, חברות אחרות משקיעות הרבה מאוד משאבים וזמן בין אם זה בתהליך המחקר והפיתוח ובין אם זה בתהליך הייצור עצמו, כולל שימוש בחומרי גלם ברמה הגבוהה ביותר. זה יכול להשפיע באופן מהותי על סוג המזון שניתן לכלב ועל הדרך בה הוא יגדל ויתפתח.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

חנות חיות

מחפשים חנות חיות חדשה? הכירו את טופ דוג!

בנוף העצום של טיפול בחיות מחמד, מציאת הציוד המתאים היא חיונית לרווחתם של חברינו האהובים. חנות חיות המתגלה כבולטת, ומציע לא רק מוצרים אלא חוויה המעוצבת על ידי מומחיות ותשוקה. בואו לחצות את המעברים של טופ דוג ונגלה את האוצרות שהוא מחזיק עבור חברינו הארבע רגליים.

כלב

פדים לכלבים – פתרון מושלם לאילוף

היציאה למסע אילוף כלבים יכולה להיות מרגשת ומאתגרת כאחד. כבעלים אחראי של חיית מחמד, הבטחת תהליך אימון חלק חיוני עבור בן לוויה פרוותי שמח וצייתן. כלי חיוני אחד שמשחק תפקיד משמעותי בתהליך זה הוא השימוש בפדים לאילוף כלבים. במדריך זה, נעמיק בעולם של פדים אילוף לכלבים, נחקור את היתרונות, השימוש בהם, ונענה על שאלות נפוצות כדי לצייד אותך להצלחה באימון חיית המחמד האהובה שלך.

אילוף כלבים

5 פקודות שצריך ללמד כל כלב

במאמר זה נדון בחמשת הפקודות החשובות ביותר ללמד את הכלב שלך. הפקודות הללו לא רק יבטיחו את בטיחות הכלב שלכם, אלא גם ישפרו את הקשר שלכם ויהפכו את הזמן שלכם למהנה עבור שניכם.

שליטה באילוף כלבים מתקדם: טכניקות מקצועיות לכלב מאומן היטב

כשזה מגיע לאילוף כלבים, המסע אף פעם לא נגמר באמת. לאחר שהכלב שלך שולט בפקודות הבסיסיות, הגיע הזמן לקחת את האימונים שלו לשלב הבא. טכניקות אילוף מקצועיות יכולות לעזור לכם לפתח כלב מאולף היטב שלא רק צייתן אלא גם מסוגל לבצע משימות מתקדמות יותר. במאמר זה, נחקור כמה שיטות וגישות מומחים לאילוף כלבים מתקדם.

הכלב סובל מטראומה? הנה מה שתעשו

כלבים, כמו בני אדם, יכולים לחוות טראומה ממקורות שונים כמו תאונות, התעללות או אסונות טבע. טראומה מתייחסת למצוקה הפסיכולוגית והרגשית