Profine – כיצד זה יכול לעזור לכלבים שלכם

כל מי שמחזיק ברשותו כלב, צעיר או מבוגר, מבין את החשיבות של מזון לכלבים, הן על בסיס יומיומי והן לאורך זמן. בדומה למזון של בני אדם, הרי גם אצל כלבים יש משמעות למזון, הן מבחינת הגיל, המשקל, מבנה הגוף ובוודאי מבחינת המרכיבים השונים שנכללים במזון עצמו.

היום, להבדיל מבעבר, אנחנו יכולים למצוא שורה ארוכה של דגמים וסוגי מזון אשר מיוצרים ומשווקים על ידי חברות שונות. הייחוד היום, להבדיל מבעבר, שאנחנו יכולים למצוא דברים יותר ספציפיים, דברים הרבה יותר ברורים שיכולים להתאים לכלב שלנו על פי מאפיינים שונים, בין אם מדובר במאפיינים של גיל או מאפיינים אחרים, כאמור.

אחת החברות המובילות בתחום מזון לכלב היא Profine. מדובר בחברה אשר מציעה חטיפים לכלבים מגזעים שונים ובגילאים מגוונים. בין אם מדובר על גורים, כלבים בוגרים וכן מבוגרים. החטיפים של Profine כוללים בתוכם מרכיבים איכותיים ומגיעים בטעמים שונים, בין אם מדובר על ברווז, כבש, סלמון, עוף ועוד.

חשוב לציין, חברת Profine מייצרת את החטיפים שלה אחרי תהליך מחקר ופיתוח שמטרתו ללמוד היטב את צרכיו של הכלב, למה בדיוק הוא זקוק מבחינת המרכיבים והיא יוצרת קטלוג שיכול להתאים לסוגים שונים של כלבים. החטיפים מגיעים בלי דגנים וכן עם חומרי גלם ברמה גבוהה.

צריך לציין, מלבד חטיפים לכלב, הרי שחברת Profine מייצרת ומשווקת גם מזון יבש לכלבים ולחתולים, וכן מזון רטוב. כך כל מי שמחזיק ברשותו כלב או חתול, יכול להרכיב באמצעות פריטי המזון של החברה, ארוחות שלמות עבורם.

 

איך קונים אוכל לכלב בצורה חכמה?

עוד לפני שניגשים אל חנות שמוכרת ציוד ומזון לחיות מחמד או לאתר אינטרנט בתחום, יש לבדוק היטב את המאפיינים הנדרשים בשביל לקנות אוכל לכלב בצורה נכונה. למשל, יש לדעת מה הגזע שלו, מאיזה סוג הוא, מה המשקל והגובה, וכמובן בן כמה הוא.

זה חשוב מאחר ויש הבדל בין אוכל המיועד לכלבים קטנים לבין אוכל המיועד, למשל, לכלבים בינוניים או גדולים. כפי שיש הבדל בין אוכל המיועד לגור לבין אוכל המיועד לכלב בוגר או מבוגר.

מעבר לכך, חשוב לבדוק האם יש לכלב בעיות בריאותיות שונות שמחייבות אותנו לתת לו אוכל מסוים. היום החברות מייצרות מזון שמותאם ספציפית לכלבים על פי מצבם הבריאותי בהיבטים שונים.

 

מדוע חשוב לבחון חברה רצינית ומקצועית?

ההסבר לכך הוא מאוד פשוט. ישנן חברות שמייצרות מזון לכלבים בלי תהליך מחקר רציני מדי או באמצעות חומרי גלם לא איכותיים.

לעומת זאת, חברות אחרות משקיעות הרבה מאוד משאבים וזמן בין אם זה בתהליך המחקר והפיתוח ובין אם זה בתהליך הייצור עצמו, כולל שימוש בחומרי גלם ברמה הגבוהה ביותר. זה יכול להשפיע באופן מהותי על סוג המזון שניתן לכלב ועל הדרך בה הוא יגדל ויתפתח.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

ניהול בעיית האלרגיות אצל הכלב שלך: מזונות היפו אלרגניים בחנויות אונליין

אלרגיה היא תגובה חריפה של מערכת החיסון של הכלב, ופעמים רבות היא מתרחשת כתוצאה מחשיפה לחומרים שמגיעים אליו באופן טבעי כמו מזון, תנאי המגורים או חשיפה לגזים. יש להתייעץ עם גורם מקצועי לפני שעוברים לסוג מזון אחר ולעשות את המעבר בצורה מדורגת.

כלב

איזה משחקים כדאי לקנות לכלבים?

מה הכלב עושה בשעות הפנאי? בין הטיולים בחצר והרצון לתשומת לב, הוא משחק במשחקים שלו הפזורים ברחבי הבית. בדיוק כמו תינוק, גם כלב צריך צעצועים שונים ומוטב כי הם יהיו מגוונים ככל האפשר.

CAT

טיפול בחמלה תומכת בחתולים חולים או קשישים

בני הלוויה החתוליים שלנו תופסים מקום מיוחד בליבנו. הם לא רק חיות מחמד; הם בני משפחותינו היקרים. עם זאת, ככל שאנו שואפים לספק להם אהבה ותשומת לב, ישנם מקרים שבהם עלולות להיווצר נסיבות המחייבות אותנו לחפש אפשרויות טיפול חלופיות, במיוחד כאשר החתולים האהובים שלנו חולים או מזדקנים. כאן נכנסים מתקני פנסיון לחתולים, ומציעים מקלט של תמיכה ונוחות לחברים הפרוותיים שלנו בשעת צרה.

כלב קטן

איזה כלב הכי חכם מהכלבים הקטנים?

כשמדברים על חוכמה בכלבים קטנים, חשוב להבין שחוכמה יכולה להתבטא בצורות שונות. לא תמיד זה קשור לידיעה אינטלקטואלית גרידא, אלא גם ליכולת להקשיב, לרצות לשתף פעולה, לפתור בעיות ולהבין רמזים ופקודות של בני אדם. עם זאת, יש כמה גזעי כלבים קטנים שמוכרים כבעלי חוכמה בולטת והישגיות גבוהה באימונים ובמשימות.